Tuesday, November 30, 2021
Home Lajme Nxënësit e Haraçinës do e fillojnë vitin shkollor në ambiente të renovuara

Nxënësit e Haraçinës do e fillojnë vitin shkollor në ambiente të renovuara

Nxënësit e Haraçinës këtë vit shkollor do të fillojnë në ambiente të renovuara të shkollës fillore Gjergj Kastrioti Skenderbeu, kështu duket nga pamjet të cilat janë siguruar pas intervenimit të komunës për të bërë ambiente më të përshtatshme për mësim për të gjithë nxënësit dhe personelin arsimor.

Gjendja në të cilën ka qenë kjo shkollë vite me rradhë mund të shihet edhe nëpër foto, por falë intervenimit të komunës e njejta po merr pamje më të mirë dhe sjellë ambiente të mrekullueshme për nxënësit.

Në vazhdim ju sjellim pamje nga fillimi i renovimit të shkollës me një pamje që do jetë befasi edhe për nxënësit.

RELATED ARTICLES

S’kanë të ndalur ofendimet e Aleancës ndaj Alternativës

Deri pak kohë më parë në koalicion në frontin e përbashkët opozitarë ndërsa tani situata ka ndryshuar mes dy partive shqiptare Alternativës dhe Aleancës...

Grubi – Geer: Kontesti me Bullgarinë të mbyllet sa më shpejtë, koha për datë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi sot ka pritur në takim ambasadorin e BE-së në...

Grubi – Kyuchyuk: Falenderim ndaj Bullgarisë për profesionalizmin dhe menaxhimin e situatës

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi i shoqëruar nga eurodeputeti Ilhan Kyuchyuk, ministri i Ekonomisë,...

Most Popular

S’kanë të ndalur ofendimet e Aleancës ndaj Alternativës

Deri pak kohë më parë në koalicion në frontin e përbashkët opozitarë ndërsa tani situata ka ndryshuar mes dy partive shqiptare Alternativës dhe Aleancës...

Grubi – Geer: Kontesti me Bullgarinë të mbyllet sa më shpejtë, koha për datë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi sot ka pritur në takim ambasadorin e BE-së në...

Grubi – Kyuchyuk: Falenderim ndaj Bullgarisë për profesionalizmin dhe menaxhimin e situatës

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi i shoqëruar nga eurodeputeti Ilhan Kyuchyuk, ministri i Ekonomisë,...

Nëntori i dy ushtrive dhe i pabarazisë ndërkombëtare

Kosova i ka pasur dy ushtri. Ushtrinë e popullit, UÇK-në. Dhe, pas shpalljes së pavarësisë, FSK-në, e cila sot shënon ditën e saj. Nesër,...