Monday, December 6, 2021
Home Showbizz Nurteel i bën hitin e verës Onikës

Nurteel i bën hitin e verës Onikës

Bombastike dhe e zjarrtë, kështu duket këngëtarja Onika në projektin e saj më të ri të titulluar “Ke dasht”.

Një projekt i finalizuar nga Nurteel e sjellë këngëtaren në formë në stinën e nxehtë të verës kur gara e këngëtarëve për të krijuar hite është e madhe.

Megjithatë gjithçka që prodhohet nga duart e artistit Nurteel nuk dështon pasiqë është dëshmuar ndërvite se është thjeshtë më i miri, andaj dhe besimin që Onika i ka dhënë atij në realizimin e projekteve muzikore, nuk ka gabuar.

RELATED ARTICLES

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Most Popular

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Vargje prekëse nga Saranda Ademi për vëllaun që iku në moshë të re

Ende nuk i besohet askujt që një djalë i ri, një punëtor i shkëqyshëm i bankes TEB, i bukur, i matur dhe kaq i...