Monday, December 6, 2021
Home Lajme Mickoski "hapet" në Facebook, përplaset me ndjekësit e tij - Fjalor i...

Mickoski “hapet” në Facebook, përplaset me ndjekësit e tij – Fjalor i papërshtatshëm, nivel i ulët i komunikimit dhe komente të papërshtatshme

Fjalor i papërshtatshëm, nivel i ulët komunikimi dhe komente të papërshtatshme në faqen në Facebook të Hristijan Mickoski.

Sonte, shumë qytetarë që ndjekin udhëheqësin e opozitës Hristijan Mickoski u mahnitën nga fjalori me të cilin grindet me ndjekësit e tij.

Një qytetar i shkruan Mickoskit: Unë dëgjoj se ju po shkoni në festë për një kornizë dui, dhe për Ilindenin në Krushevë ai nuk mundi.

Mickoski përgjigjet: Atanas ****** Më fal, por ti dëgjon keq ose me qëllim dëshiron të dëgjosh keq! E tillë është detyra që Zoki i jep Dimçes, të dëgjojë keq për të tërhequr vëmendjen nga problemet reale. Roli i shërbëtorëve besnikë të Zaevit do të zgjasë për një kohë të shkurtër.

– për shërbëtorin e Zokit, Dimçe, jo, miku im, ata nuk ju kanë thënë ende për zarfin në Villa Park. Do ta zbuloni me kohë, por për Maqedoninë atëherë nuk duhet të jetë vonë, dhe VMRO -ja nuk kujdeset për mua, pozita jonë është e qartë si dita, pavarësisht dëshirës tuaj për të punuar me zell për Zokin!”, shkruan Mickoski.

– Ju keni qenë shërbëtorë më të zellshëm se gjalpi i Zokit!, shton kreu i VMRO DPMNE në një seri tjetër vërejtjesh, por kjo nuk mjafton.

– Dëgjoj që me zarfin bo vila park dhe një biftek të mirë i dhanë. Ata janë tradhtarë !, shton Mickoski.

Dhe kjo nuk është e gjithë partia me liderin e opozitës Hristijan Mickoski, i cili në një nivel shumë të ulët u përgjigjet qytetarëve që shkruajnë komente që nuk janë në favor të VMRO DPMNE.

RELATED ARTICLES

Vargje prekëse nga Saranda Ademi për vëllaun që iku në moshë të re

Ende nuk i besohet askujt që një djalë i ri, një punëtor i shkëqyshëm i bankes TEB, i bukur, i matur dhe kaq i...

Grubi për Tv24: Askush nuk e mbron pronarin e Besa Trans

Zëvendëskryeministri i parë Grubi në emisionin 24 Analizë ka theksuar se askush nuk e mbron pronarin e “Besa Trans”.  Jo, zero, kurrë. Në asnjë...

Grubi për Tv24: Do ketë përgjegjësi për aksidentin në Bullgari

Zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi në emisionin 24 Analiza në lidhje me aksidentin e autobusit në Bullgari ku humbën jetën 45 persona tha se...

Most Popular

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Vargje prekëse nga Saranda Ademi për vëllaun që iku në moshë të re

Ende nuk i besohet askujt që një djalë i ri, një punëtor i shkëqyshëm i bankes TEB, i bukur, i matur dhe kaq i...