Monday, December 6, 2021
Home Showbizz Projekti i disatë i V-Ton, këngëtari nuk ndalet...

Projekti i disatë i V-Ton, këngëtari nuk ndalet…

Këngëtari V-Ton nuk din të ndalet. Pas shumë projekteve të realizuara deri më tani ai vjen edhe me një megahit në këtë sezonë të nxehtë vere. E ka titulluar Mamacita, e në videoklip duket mjaft bukur me disa bukuroshe i rrethuar, e që vjen si atraktivitet në skenën muzikore. Ky projekt është punuar nga Killam Beatz dhe video nga Leogzim Foniqi. Se kënga është ritmike dhe e bukur dhe me një klip të mrekullueshëm, mjafton të shiqohet në vazhdim:

RELATED ARTICLES

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Most Popular

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Vargje prekëse nga Saranda Ademi për vëllaun që iku në moshë të re

Ende nuk i besohet askujt që një djalë i ri, një punëtor i shkëqyshëm i bankes TEB, i bukur, i matur dhe kaq i...