Monday, December 6, 2021
Home Lajme Taravari del qesharak: Përdor foto të huaj nga interneti për promovim të...

Taravari del qesharak: Përdor foto të huaj nga interneti për promovim të eventeve të tija

Në mungesë të ideve konkrete dhe vizionit, kryetari aktual i komunës së Gostivarit, Arben Taravari është shërbyer me fotografi të huazuar nga interneti, informon

Rasti i fundit ka qenë një fotografi e përdorur për të reklamuar shëndetin e dhëmbëve me të cilën Taravari është shërbyer për promovimin e koncertit me datë 1 Korrik në shëtitoren afër lumit Vardar.

Kjo dëshmon edhe mbi raportin e Taravarit me qytetarët e Gostivarit të cilët mesa duket ngurojnë të dalin përkrah tij nga pakënaqësia ndaj punës së kreut aktual të Gostivarit.

RELATED ARTICLES

Vargje prekëse nga Saranda Ademi për vëllaun që iku në moshë të re

Ende nuk i besohet askujt që një djalë i ri, një punëtor i shkëqyshëm i bankes TEB, i bukur, i matur dhe kaq i...

Grubi për Tv24: Askush nuk e mbron pronarin e Besa Trans

Zëvendëskryeministri i parë Grubi në emisionin 24 Analizë ka theksuar se askush nuk e mbron pronarin e “Besa Trans”.  Jo, zero, kurrë. Në asnjë...

Grubi për Tv24: Do ketë përgjegjësi për aksidentin në Bullgari

Zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi në emisionin 24 Analiza në lidhje me aksidentin e autobusit në Bullgari ku humbën jetën 45 persona tha se...

Most Popular

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Vargje prekëse nga Saranda Ademi për vëllaun që iku në moshë të re

Ende nuk i besohet askujt që një djalë i ri, një punëtor i shkëqyshëm i bankes TEB, i bukur, i matur dhe kaq i...