Thursday, December 9, 2021
Home Lajme Si ndjehet Feta Alimi në burg sot pas koalicionit të Ziadinit me...

Si ndjehet Feta Alimi në burg sot pas koalicionit të Ziadinit me VMRO-në?!

A thua si ndihet sot Feta Alimi personi që i shpëtoi jetën Ziadin Selës pikërisht më 27 prill në ngjarjet e përgjakshme në Parlament.

Këtë pyetje si duket e bëjnë çdo i dyti person në rrjetet sociale pasiqë sot ASH dhe Alternativa kanë bërë koalicion parazgjedhor me VMRO-në.

Që dhimbja të jetë akoma më e madhe data 27 aludon me datën 27 prill të ngjarjeve të tmerrshme ku Feta Alimi ishte ai që i shpëtoi jetën Selës pas dhunës së ushruar nga aktivist të VMRO-së në Parlament.

RELATED ARTICLES

Kryediplomati Osmani pret në takim Lazim Destanin: Prioritet bashkëpunimi

Presidenti i nderit i Dhomës së Biznesit të Diasporës Shqiptare z. Lazim Destani ka zhvilluar një takim me ministrin e Punëve të Jashtme të...

Taravari pranon që shpif: Nuk kam dëshmi për Kastriotin

Sekretari gjeneral i Aleancës për Shqiptarët dhe kryetari i komunës së Gostivarit Arben Taravari në emisionin "Vetëm e Vërteta" ka pranuar se shpif për...

Sela, Taravari apo të dy bashkë do të bartin përgjegjësi për fiaskon zgjedhore të Aleancës?

Pas fiaskos në zgjedhjet e fundit lokale të Aleancës për Shqiptarët, po bëhen të fuqishme zërat brenda strukturave partiake të këtij subjekti politik dhe...

Most Popular

Melisa e fillon mbarë me Bye

Melisa është me prejardhje nga Tirana por jeton dhe vepron në Gjermani. Ajo sjellë projektin e parë të titulluar Bye, është punuar nga Zzap...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Humanisti i njohur Isa Mjeku ka një urim special per bashkeshorten

Në familjen e njohur të humanistit Isa Mjeiu ia festë pasi bashkëshortja e tij ka ditëlindjen dhe ai ka postuar këto fjalë të bukura...