Monday, December 6, 2021
Home Showbizz A e keni degju projektin KRIMINELLE ENERGIE nga Sejd G?

A e keni degju projektin KRIMINELLE ENERGIE nga Sejd G?

Ka ardhur projekti më i ri muzikor nga talenti me plot stil Sejd G. Reperi unik ka sjellë këngën ” Kriminelle Energie” ku i është përshtatur dhe një video mjat e duhur. Artisti i cili origjinën e ka nga Lipjani i Kosovës por jeton në Zvicër ku dhe ka lindur dhe është rritur atje duket që do të ketë mjaft të arrdhme në tregun muzikor. Kënga e sapo publikuar ka nisur të pritet mjaft mirë ku ju mund ta dëgjoni dhe klikoni në linkun më poshtë pasi ia vlen ta dëgjoni.

RELATED ARTICLES

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Most Popular

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Vargje prekëse nga Saranda Ademi për vëllaun që iku në moshë të re

Ende nuk i besohet askujt që një djalë i ri, një punëtor i shkëqyshëm i bankes TEB, i bukur, i matur dhe kaq i...