Monday, December 6, 2021
Home Showbizz Bleonah nënshkruan kontratë me kompaninë e madhe suedeze

Bleonah nënshkruan kontratë me kompaninë e madhe suedeze

Se ajo është një super talent këtë e ka vërtetuar jo vetëm për shqiptarët, por edhe për të huajt duke u bërë në Suedi shpesh zëri më i dëgjuar. Kjo është artistja e re shqiptare që jeton në Suedi Bleonah Hasani ku pas realizimit të projektit më të ri muzikor në Kosovë ku ishte gjatë verës, projekt që pritet në publikohet së shpejti, ajo ka nënshkruan kontratën më të rëndësishme në jetën e saj në muzikë, megjithëse është ende një adoleshente. Mësojmë se talenti shqiptar këto ditë në Stockholm ka bërë kontratë me kompaninë e njohur label Rika Music Group ku drejtohet nga Joakim Björklund, i cili ka drejtuar shumë e shumë vite grupin e njohur Ace of Base si dhe një producent mjaft i njohur me një karrierë të suksesshme 30 vjeçare. Suksese Bleonah të sigurt se shumë shpejt të gjithë do të flasin për këtë super talent shqiptar.

https://www.instagram.com/p/CTKrVvtjqpW/?utm_medium=copy_link&fbclid=IwAR19d-8b8DX4JdtaRkMWH3RYLk220DC7AFl6Slrsw8ZGnTAhM6P03JWVtqI

 

RELATED ARTICLES

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Most Popular

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Vargje prekëse nga Saranda Ademi për vëllaun që iku në moshë të re

Ende nuk i besohet askujt që një djalë i ri, një punëtor i shkëqyshëm i bankes TEB, i bukur, i matur dhe kaq i...