Thursday, December 9, 2021
Home Showbizz Kjo është Lola, vjen me Super girl

Kjo është Lola, vjen me Super girl

Një këngë e bukur dhe me mjaft ritëm vjen nga një bukuroshe e vogël e cila ëndërrat i ka të mëdha sepse sapo është futur rrugës së muzikës.

Lola ka realizuar projektin e saj të ri të cilin e ka titulluar ‘Super girl’, tekstin e të cilës e ka shkruar vet ajo kurse për muzikën është kujdesur Nurteel derisa videoklipin e ka punuar Pictures Executive.

Si producent ekzekutiv i projektit është Labinot Nuraj, derisa këngëtarja vjen me një performancë të shkëlqyer si një yll i ri i muzikës shqiptare.

RELATED ARTICLES

Melisa e fillon mbarë me Bye

Melisa është me prejardhje nga Tirana por jeton dhe vepron në Gjermani. Ajo sjellë projektin e parë të titulluar Bye, është punuar nga Zzap...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Most Popular

Melisa e fillon mbarë me Bye

Melisa është me prejardhje nga Tirana por jeton dhe vepron në Gjermani. Ajo sjellë projektin e parë të titulluar Bye, është punuar nga Zzap...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Humanisti i njohur Isa Mjeku ka një urim special per bashkeshorten

Në familjen e njohur të humanistit Isa Mjeiu ia festë pasi bashkëshortja e tij ka ditëlindjen dhe ai ka postuar këto fjalë të bukura...