Monday, December 6, 2021
Home Showbizz Një shqiptare me shumë suksese në Suedi, yll në muzikë Bleonah

Një shqiptare me shumë suksese në Suedi, yll në muzikë Bleonah

Edhe një yll shqiptar po shkëlqen në skenën ndërkombëtare, bëhet fjalë për Bleonah, vajza e cila jeton dhe vepron në Suedi. Është vetëm 16 vjeçe dhe deri më tani ka publikuar shumë projekte, e këtë herë vjen me këngën “Devil’, projekt ky i punuar nga Nurteel kurse producent është Labinot Nuraj derisa klipi është punuar nga Time Pictures.

Vlenë të theksohet se këngëtarja Bleonah ka nënshkruar kontratë bashkëpunimi me një nga produksionet më të njohura suedeze Rika Music Group.

Linku i këngës në vazhdim:

RELATED ARTICLES

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Most Popular

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Vargje prekëse nga Saranda Ademi për vëllaun që iku në moshë të re

Ende nuk i besohet askujt që një djalë i ri, një punëtor i shkëqyshëm i bankes TEB, i bukur, i matur dhe kaq i...