Monday, December 6, 2021
Home Showbizz A jeni gati për projektin " Malësorja" nga artisti Gjon Lulgjuraj

A jeni gati për projektin ” Malësorja” nga artisti Gjon Lulgjuraj

Ai vazhdon të jetë mjaft i kërkuar dhe i angazhuar nëpër mbëmjet dhe gëzimet familjare sidomos në Amerikë ku dhe jeton. Ky është artisti Gjon Lulgjuraj ku mësojmë se do të sjellë shumë shpejt një super projekt që do të quhet ” Malësorja”. Teksti dhe muzika është punuar nga mjeshtri Ilir Berani e videoklipi realizuar mjaft bukura nga Eagle Eye Production- Nikolin Dodaj. Gjoni ka publikuar në facebookun e tij disa foto e disa mini-video ku paralajmëron se kënga do të jetë shume shpejt gati për tu publikuar e ku të gjithë jemi në pritje

RELATED ARTICLES

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Most Popular

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Vargje prekëse nga Saranda Ademi për vëllaun që iku në moshë të re

Ende nuk i besohet askujt që një djalë i ri, një punëtor i shkëqyshëm i bankes TEB, i bukur, i matur dhe kaq i...