Monday, December 6, 2021
Home Showbizz Hiti i rradhes nga Princ1 quhet Xixa

Hiti i rradhes nga Princ1 quhet Xixa

Sukses pas suksesi këtë po e shoqëron, falë punës së tij në muzikë, artisti i veçantë shqiptar Princ1. Vetëm talenti i tij e aspak përkrahje nga ata që ai vetë i kishte ndihmuar ashtu siç tregon dhe teksti i këngës së projektit të tij më të ri ” Xixa”, këngë kjo që po pëlqehet mjaft. E me të vërtetë mund të themi me plot gojën se kënga ” Xixa” është suksesi i rradhës ardhur nga djaloshi me stil i muzikës Princ1. Kënga e cila e cila me tekst mban dorën e këngëtarit, e muzikë nga Unik Beatz, mix-master Alandy, dhe producent ekzekutiv Leonard Valbona ka nisur të pritet mjaft mirë e të klikohet shumë. Klipi me plot ngjyra është realizuar nga Max Production e mund ta shihni e dëgjoni si projekt në linkun më poshtë.

RELATED ARTICLES

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Most Popular

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Vargje prekëse nga Saranda Ademi për vëllaun që iku në moshë të re

Ende nuk i besohet askujt që një djalë i ri, një punëtor i shkëqyshëm i bankes TEB, i bukur, i matur dhe kaq i...