Monday, December 6, 2021
Home Showbizz "Veç një mundësi" quhet super kënga ardhur nga Argjend Lloga dhe Dorina

“Veç një mundësi” quhet super kënga ardhur nga Argjend Lloga dhe Dorina

Artisti i njohur shqiptar Argjend Lloga është rikthyer me një super projekt këtë herë duet me këngëtaren Dorina. Kënga quhet ” Veç një mundësi” dhe është mjaft e bukur nga muzika, këndimi e deri te videoklipi. Producent i këtij projekti është Joniad Banushi e video realizuar nga DArt Channel. Artisti vazhdon të jetë mjaft i angazhuar kudo sidomos në Amerikë por flitet se kur ka qenë në Kosovë, Shqipëri e Maqedoni ai ka regjistraur dhe një këngë tjetër që pritet të dalë shumë shpejt.

RELATED ARTICLES

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Most Popular

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Vargje prekëse nga Saranda Ademi për vëllaun që iku në moshë të re

Ende nuk i besohet askujt që një djalë i ri, një punëtor i shkëqyshëm i bankes TEB, i bukur, i matur dhe kaq i...