Monday, December 6, 2021
Home Showbizz "Malësorja" nga Gjon Lulgjuraj nje super projekt

“Malësorja” nga Gjon Lulgjuraj nje super projekt

“Erdhi! Kanga ime per ju! “Malësorja”. Ky është statusi që artisti Gjon Lulgjuraj ka shkruar në facebookun e tij duke postuar projektin më të ri muzikor. Kënga mban titullin “Malësorja” dhe ka ardhur me një klip të përshtatur realizuar nga Eagle Eye Production e ndërsa kënga ka plot ritëm e ka nisur të pëlqehet mjaft. Këngëtari malësor nga Amerika që në muzikē njihet si Gjoni Opa ka punuar për muzikën e këngës me Ilir Beranin. Ne ju ftojmë ta ndiqni dhe ta klikoni në linkun më poshtë.

RELATED ARTICLES

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Most Popular

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Vargje prekëse nga Saranda Ademi për vëllaun që iku në moshë të re

Ende nuk i besohet askujt që një djalë i ri, një punëtor i shkëqyshëm i bankes TEB, i bukur, i matur dhe kaq i...