Thursday, December 9, 2021
Home Lajme Taravari nuk ndalet, vazhdon të keqpërdor TRAGJEDINË në Tetovë për interesa politike...

Taravari nuk ndalet, vazhdon të keqpërdor TRAGJEDINË në Tetovë për interesa politike (FOTO)

Kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari vazhdon të luaj me ndjenjat e qytetarëve përmes keqpërdorimit të tragjedisë që kaploi mbrëmë Tetovën.

Taravari prej mbrëmë e deri në këto çaste nuk ndalet së publikuari statuse politike në profilin e tij zyrtar në facebook lidhur me zjarrin që kaploi spitalin modular të Klinikës së Tetovës.

Para pak minutash ai ka shkruar:

“Pyetje: Çfarë do të shpëtojë në tragjedinë e Tetovës ky shtabi i krizës që po formon qeveria?”

Rikujtojmë Taravarin se institucionet përkatëse që mbrëm nformuan se ekpsertiza ligjore ende nuk ka përfunduar dhe që në terren që nga momentet e para të kësaj tragjedie në terren kanë dalë katër hetues dhe po bëjnë të pamundurën që të zbulojnë arsyen e saktë të shpërthimit të zjarrit.

RELATED ARTICLES

Kompania ATS Group e afaristit Shefshet Demirovski shpallet kompani numër 1 me fitim në evenimentin TOP 100

Kompania ATS Group e afaristit Shefshet Demirovski shpallet kompania numër 1 me fitim në evenimentin e TOP 100 kompanive më të suksesshme e organizuar...

Kryediplomati Osmani pret në takim Lazim Destanin: Prioritet bashkëpunimi

Presidenti i nderit i Dhomës së Biznesit të Diasporës Shqiptare z. Lazim Destani ka zhvilluar një takim me ministrin e Punëve të Jashtme të...

Taravari pranon që shpif: Nuk kam dëshmi për Kastriotin

Sekretari gjeneral i Aleancës për Shqiptarët dhe kryetari i komunës së Gostivarit Arben Taravari në emisionin "Vetëm e Vërteta" ka pranuar se shpif për...

Most Popular

Kompania ATS Group e afaristit Shefshet Demirovski shpallet kompani numër 1 me fitim në evenimentin TOP 100

Kompania ATS Group e afaristit Shefshet Demirovski shpallet kompania numër 1 me fitim në evenimentin e TOP 100 kompanive më të suksesshme e organizuar...

Melisa e fillon mbarë me Bye

Melisa është me prejardhje nga Tirana por jeton dhe vepron në Gjermani. Ajo sjellë projektin e parë të titulluar Bye, është punuar nga Zzap...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...