Monday, December 6, 2021
Home Showbizz Bruno Revolt paralajmëron projektin e ri, ja kur do publikohet

Bruno Revolt paralajmëron projektin e ri, ja kur do publikohet

Pas suksesit të këngës jetuar personalisht ashtu siç quhej ” Dashuaria”, ai ka një gati një tjetër projekt. Bëhet fjalë për Bruno Revolt ku në postimin e tij në instagram paralajmëron një tjetër këngë të bukur që sipas mini-videos do të quhet ” I don”. Ne mësojmë se për melodinë është kujdesur vetë artisti me Endrit Mumajesi ku i njëjti ka shkruar dhe tekstin, produksioni nga Jeris Kaso dhe mix-master nga Alandy. Kënga do të ketë edhe një klip realizuar nga Max Production dhe tregohet edhe data e publikimit më 16 shtator. Si duket artisti nuk do të ndalet por do të vijë me super projekte.

https://www.instagram.com/p/CTpiqIyo8or/?utm_medium=copy_link&fbclid=IwAR0xmBkCCfCc2MHyWerqr8WXQTI8jOafv2JrKKHRpPb-wBVMwF48p1JRs0w

RELATED ARTICLES

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Most Popular

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Vargje prekëse nga Saranda Ademi për vëllaun që iku në moshë të re

Ende nuk i besohet askujt që një djalë i ri, një punëtor i shkëqyshëm i bankes TEB, i bukur, i matur dhe kaq i...