Tuesday, November 30, 2021
Home Lajme Skandaloze/Çfarë mund të pritet nga Bekim Sali, i cili vet nuk i...

Skandaloze/Çfarë mund të pritet nga Bekim Sali, i cili vet nuk i respekton qytetarët!

Kandidati për Çairin i koalicionit Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa, Bekim Sali ka parkuar veturën e tij në hapësirën e dedikuar për qarkullimin e këmbësorëve, siç shihet edhe në foto, duke mos respektuar aspak rregullat në komunikacion dhe duke dhënë shembull të keq në shoqëri.

Një njeri që pretendon të udhëheq një komune duhet të jetë shembull i qytetarit të ndërgjegjshëm dhe të respektojë parimin e qarkullimit të lirë të qytetarëve.

Ky veprim i Bekim Sali që është thyerje e një prej rregullave bazike të komunikacionit dhe padyshim se ka zemëruar qytetarët që kanë qarkulluar sot në këtë zonë.

RELATED ARTICLES

S’kanë të ndalur ofendimet e Aleancës ndaj Alternativës

Deri pak kohë më parë në koalicion në frontin e përbashkët opozitarë ndërsa tani situata ka ndryshuar mes dy partive shqiptare Alternativës dhe Aleancës...

Grubi – Geer: Kontesti me Bullgarinë të mbyllet sa më shpejtë, koha për datë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi sot ka pritur në takim ambasadorin e BE-së në...

Grubi – Kyuchyuk: Falenderim ndaj Bullgarisë për profesionalizmin dhe menaxhimin e situatës

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi i shoqëruar nga eurodeputeti Ilhan Kyuchyuk, ministri i Ekonomisë,...

Most Popular

S’kanë të ndalur ofendimet e Aleancës ndaj Alternativës

Deri pak kohë më parë në koalicion në frontin e përbashkët opozitarë ndërsa tani situata ka ndryshuar mes dy partive shqiptare Alternativës dhe Aleancës...

Grubi – Geer: Kontesti me Bullgarinë të mbyllet sa më shpejtë, koha për datë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi sot ka pritur në takim ambasadorin e BE-së në...

Grubi – Kyuchyuk: Falenderim ndaj Bullgarisë për profesionalizmin dhe menaxhimin e situatës

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi i shoqëruar nga eurodeputeti Ilhan Kyuchyuk, ministri i Ekonomisë,...

Nëntori i dy ushtrive dhe i pabarazisë ndërkombëtare

Kosova i ka pasur dy ushtri. Ushtrinë e popullit, UÇK-në. Dhe, pas shpalljes së pavarësisë, FSK-në, e cila sot shënon ditën e saj. Nesër,...