Thursday, December 9, 2021
Home Lajme Dashuria falco e VMRO ndaj Selës vazhdon, fotoja e tij vendoset në...

Dashuria falco e VMRO ndaj Selës vazhdon, fotoja e tij vendoset në kornizë (Foto)

Imazhi i Selës për t’u fuqizuar dhe për të arritur deri tek votuesit shqiptar po keqpërdoret me të madhe nga ana e VMRO-së.

Në një foto e cila po qarkullon në rrjetet sociale shihet se si deputeti i VMRO-së Antonio Miloshoski mban në dorë një foto të Ziadin Selës vendosur në kornizë.

Sela, i cili u rrah dhe u la në gjendje të rëndë pas ngjarjeve të 27 Prillit pikërisht nga ana e simpatizantëve të VMRO-së përfshirë këtu edhe ish funksionar dhe funksionar aktual që ishin të përfshirë tek protestat, duket se nuk e bën aspak hesap veten duke bërë koalicion pikërisht me ata të cilët i rrezikuan jetën.

Bazuar në guximin dhe vendimin e Selës, duket se vlenë shumë të përmendet thënia se ata që të vrasin të duan më shumë, andaj dhe dashuria mes Selës dhe VMRO-së vazhdon të rritet sa që deri në arritjen e qëllimit të tyre do e mbajnë me foto nëpër korniza.

RELATED ARTICLES

Kryediplomati Osmani pret në takim Lazim Destanin: Prioritet bashkëpunimi

Presidenti i nderit i Dhomës së Biznesit të Diasporës Shqiptare z. Lazim Destani ka zhvilluar një takim me ministrin e Punëve të Jashtme të...

Taravari pranon që shpif: Nuk kam dëshmi për Kastriotin

Sekretari gjeneral i Aleancës për Shqiptarët dhe kryetari i komunës së Gostivarit Arben Taravari në emisionin "Vetëm e Vërteta" ka pranuar se shpif për...

Sela, Taravari apo të dy bashkë do të bartin përgjegjësi për fiaskon zgjedhore të Aleancës?

Pas fiaskos në zgjedhjet e fundit lokale të Aleancës për Shqiptarët, po bëhen të fuqishme zërat brenda strukturave partiake të këtij subjekti politik dhe...

Most Popular

Melisa e fillon mbarë me Bye

Melisa është me prejardhje nga Tirana por jeton dhe vepron në Gjermani. Ajo sjellë projektin e parë të titulluar Bye, është punuar nga Zzap...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Humanisti i njohur Isa Mjeku ka një urim special per bashkeshorten

Në familjen e njohur të humanistit Isa Mjeiu ia festë pasi bashkëshortja e tij ka ditëlindjen dhe ai ka postuar këto fjalë të bukura...