Tuesday, November 30, 2021
Home Lajme Pro turqit - Arben Taravari dhe Afrim Gashi i vendosin thikë pas...

Pro turqit – Arben Taravari dhe Afrim Gashi i vendosin thikë pas shpine grupit të Seles!

Koalicioni LR-PDSH- ALTERNATIVA që në fillimet e saj duket koalicion joserioz.

Në postimin e fundit të Afrim Gashit shifet qartë se si grupi i Selës Faruk Avdiu që ishte kandidat për kryetar komune në Komunën e Cairit është rreshtuar ka fundi dhe jo i buzëqeshur,po ashtu ne fotografi shifet dhe djali i Adnan Abis i cili po ashtu favorizon Turqit.

Ky kualicon sipas nesh është tepër i rezikshëm për Shqiptarët bashkimi i 2grupacioneve PRO TURK për shpërndarjen e Shqiptarëve në Maqedoni./SHSH

Pro Turqit Arben Taravari dhe Afrim Gashi a po i anashkalojnë grupin e Seles!

RELATED ARTICLES

S’kanë të ndalur ofendimet e Aleancës ndaj Alternativës

Deri pak kohë më parë në koalicion në frontin e përbashkët opozitarë ndërsa tani situata ka ndryshuar mes dy partive shqiptare Alternativës dhe Aleancës...

Grubi – Geer: Kontesti me Bullgarinë të mbyllet sa më shpejtë, koha për datë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi sot ka pritur në takim ambasadorin e BE-së në...

Grubi – Kyuchyuk: Falenderim ndaj Bullgarisë për profesionalizmin dhe menaxhimin e situatës

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi i shoqëruar nga eurodeputeti Ilhan Kyuchyuk, ministri i Ekonomisë,...

Most Popular

S’kanë të ndalur ofendimet e Aleancës ndaj Alternativës

Deri pak kohë më parë në koalicion në frontin e përbashkët opozitarë ndërsa tani situata ka ndryshuar mes dy partive shqiptare Alternativës dhe Aleancës...

Grubi – Geer: Kontesti me Bullgarinë të mbyllet sa më shpejtë, koha për datë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi sot ka pritur në takim ambasadorin e BE-së në...

Grubi – Kyuchyuk: Falenderim ndaj Bullgarisë për profesionalizmin dhe menaxhimin e situatës

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi i shoqëruar nga eurodeputeti Ilhan Kyuchyuk, ministri i Ekonomisë,...

Nëntori i dy ushtrive dhe i pabarazisë ndërkombëtare

Kosova i ka pasur dy ushtri. Ushtrinë e popullit, UÇK-në. Dhe, pas shpalljes së pavarësisë, FSK-në, e cila sot shënon ditën e saj. Nesër,...