Thursday, December 9, 2021
Home Lajme SPB: Raportohet për 2 persona të kafshuar nga qentë endacakë, në Gostivar

SPB: Raportohet për 2 persona të kafshuar nga qentë endacakë, në Gostivar

“Mbrëmjen e djeshme (19-shtator) në orën 23:40,
personi S.K. (19) nga Gostivari në SPB Tetovë ka
raportuar se një orë më herët në rrugën "Goce
Delçev" në Gostivar kishte qenë i kafshuar nga një
qen endacak.
……

Mbrëmë (20-shtator), dhjetë minuta pas mesnate,
personi M.M. (20) nga Gostivari në SPB Tetovë ka
raportuar se rreth orës 23.00 në rrugën "Beliçica" në
Gostivar ka qenë i kafshuar nga një qen i pastrehë”, njoftojnë nga SPB-Tetovë.

RELATED ARTICLES

Kryediplomati Osmani pret në takim Lazim Destanin: Prioritet bashkëpunimi

Presidenti i nderit i Dhomës së Biznesit të Diasporës Shqiptare z. Lazim Destani ka zhvilluar një takim me ministrin e Punëve të Jashtme të...

Taravari pranon që shpif: Nuk kam dëshmi për Kastriotin

Sekretari gjeneral i Aleancës për Shqiptarët dhe kryetari i komunës së Gostivarit Arben Taravari në emisionin "Vetëm e Vërteta" ka pranuar se shpif për...

Sela, Taravari apo të dy bashkë do të bartin përgjegjësi për fiaskon zgjedhore të Aleancës?

Pas fiaskos në zgjedhjet e fundit lokale të Aleancës për Shqiptarët, po bëhen të fuqishme zërat brenda strukturave partiake të këtij subjekti politik dhe...

Most Popular

Melisa e fillon mbarë me Bye

Melisa është me prejardhje nga Tirana por jeton dhe vepron në Gjermani. Ajo sjellë projektin e parë të titulluar Bye, është punuar nga Zzap...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Humanisti i njohur Isa Mjeku ka një urim special per bashkeshorten

Në familjen e njohur të humanistit Isa Mjeiu ia festë pasi bashkëshortja e tij ka ditëlindjen dhe ai ka postuar këto fjalë të bukura...