Thursday, December 9, 2021
Home Showbizz Tamim meDj. Adillo gati me Mashup International 2

Tamim meDj. Adillo gati me Mashup International 2

Pas projektit veror ” Call on me” ai sapo ka realizuar një tjetër projekt ku janë disa këngë super hite internacionale në versionon Mashup. Ky është artisti nga Kalifornia Tamim i cili edhe në ” Mashup Internacional 2″ ku ka bashkëpunuar sërish si në Mashup 1 me dj e njohur shqiptar Dj. Adillo. Mes shumë hiteve ku janë miksuar bukur me zërin unik të Tamim aty do jetë dhe këndimi shqip një pjesë nga e preferuara e tij artistja shqiptare Dafina Zeqiri, por dhe duke kënduar në 9-10 gjuhë duke bashkuar të gjithë botën në kulturën e muzikës. Ky projekt do të publikohet sipas postimit që artisti i huaj ka bërë më datën 24 Shtator dhe të gjithë mezi po e presim.

https://www.instagram.com/p/CTnAR16pvL0/

 

 

 

RELATED ARTICLES

Melisa e fillon mbarë me Bye

Melisa është me prejardhje nga Tirana por jeton dhe vepron në Gjermani. Ajo sjellë projektin e parë të titulluar Bye, është punuar nga Zzap...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Most Popular

Melisa e fillon mbarë me Bye

Melisa është me prejardhje nga Tirana por jeton dhe vepron në Gjermani. Ajo sjellë projektin e parë të titulluar Bye, është punuar nga Zzap...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Humanisti i njohur Isa Mjeku ka një urim special per bashkeshorten

Në familjen e njohur të humanistit Isa Mjeiu ia festë pasi bashkëshortja e tij ka ditëlindjen dhe ai ka postuar këto fjalë të bukura...