Monday, December 6, 2021
Home Lajme Gostivar, rrezik i madh nga qent endacak, Taravari merret me Facebook (Video)

Gostivar, rrezik i madh nga qent endacak, Taravari merret me Facebook (Video)

Qyteti i Gostivarit është ngulfatur nga qent endacak kohët e fundit raportimet e Policisë thuajse çdo ditë përmbajnë nga nje ngjarje të sulmeve nga qent endacak premtim ky i cili për kryetarin e komunës së Gostivarit ishte një ndër pikat kryesore të programit të tij parazgjedhor të vitit 2017, por edhe kësaj radhe Taravari përsëri premtimet i mbajti në letër dhe asgjë nga programi i tij nuk u realizua. Më posht ju sjellim video nga qent endacak në Gostivar.

Lojtës Videosh

00:00
00:27

E premtimet e tij nuk kan fund, u premtua gjithçka por nuk u realizua asgjë thonë qytetarët e Gostivarit.

Lojtës Videosh

00:00
00:22

Si pasoj  eqenve endacak një vit më parë një vajz e re nga Gostivari humbi jetën, ajo duke u mbrojtur nga sulmet e qenve endacak u hodh në lumin Vardar.

RELATED ARTICLES

Vargje prekëse nga Saranda Ademi për vëllaun që iku në moshë të re

Ende nuk i besohet askujt që një djalë i ri, një punëtor i shkëqyshëm i bankes TEB, i bukur, i matur dhe kaq i...

Grubi për Tv24: Askush nuk e mbron pronarin e Besa Trans

Zëvendëskryeministri i parë Grubi në emisionin 24 Analizë ka theksuar se askush nuk e mbron pronarin e “Besa Trans”.  Jo, zero, kurrë. Në asnjë...

Grubi për Tv24: Do ketë përgjegjësi për aksidentin në Bullgari

Zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi në emisionin 24 Analiza në lidhje me aksidentin e autobusit në Bullgari ku humbën jetën 45 persona tha se...

Most Popular

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Vargje prekëse nga Saranda Ademi për vëllaun që iku në moshë të re

Ende nuk i besohet askujt që një djalë i ri, një punëtor i shkëqyshëm i bankes TEB, i bukur, i matur dhe kaq i...