Thursday, December 9, 2021
Home Lajme ldri Istrefi: Do ta çlirojmë Strugën nga ata që sillen si pronarë...

ldri Istrefi: Do ta çlirojmë Strugën nga ata që sillen si pronarë të komunës

Kandidati për Kryetar komune të Strugës Idri Istrefi nga opozita shqiptare Aleanca për Shqiptarët – Alternativa bashkë me antarët dhe simpatizantët e ASH-AAA hapën shtabin në Strugë.

Postimi i Idri Istrefit:

Sot fillojmë edhe zyrtarisht rrugëtimin tonë drejt rikthimit të institucioneve të pushtetit lokal në duart e qytetarëve.

Sot fillojmë rrugëtimin tonë për Strugën e së ardhmes, pa krim, pa korrupsion, pa keqpërdorime.

Sot fillojmë rrugëtimin tonë për ta çliruar Strugën nga ata që veten e quajnë dhe sillen si pronarë të gjithë komunës – theksoi Idri Istrefi.

RELATED ARTICLES

Kryediplomati Osmani pret në takim Lazim Destanin: Prioritet bashkëpunimi

Presidenti i nderit i Dhomës së Biznesit të Diasporës Shqiptare z. Lazim Destani ka zhvilluar një takim me ministrin e Punëve të Jashtme të...

Taravari pranon që shpif: Nuk kam dëshmi për Kastriotin

Sekretari gjeneral i Aleancës për Shqiptarët dhe kryetari i komunës së Gostivarit Arben Taravari në emisionin "Vetëm e Vërteta" ka pranuar se shpif për...

Sela, Taravari apo të dy bashkë do të bartin përgjegjësi për fiaskon zgjedhore të Aleancës?

Pas fiaskos në zgjedhjet e fundit lokale të Aleancës për Shqiptarët, po bëhen të fuqishme zërat brenda strukturave partiake të këtij subjekti politik dhe...

Most Popular

Melisa e fillon mbarë me Bye

Melisa është me prejardhje nga Tirana por jeton dhe vepron në Gjermani. Ajo sjellë projektin e parë të titulluar Bye, është punuar nga Zzap...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Humanisti i njohur Isa Mjeku ka një urim special per bashkeshorten

Në familjen e njohur të humanistit Isa Mjeiu ia festë pasi bashkëshortja e tij ka ditëlindjen dhe ai ka postuar këto fjalë të bukura...