Monday, December 6, 2021
Home Showbizz El Ninjo, gati të rikthehet me bomba

El Ninjo, gati të rikthehet me bomba

Personazhi ynë sot nuk është i panjohur sidomos kur i referohemi muzikës. E kemi fjalën për Denis Mhilli apo siç njihet tashmë në rrep si El Ninjo. Por El Ninjo mësojmë se la gjithçka dhe u kthye në vjeshtën e vitit 2016 për tu marrë me albumin e tij muzikor, ndërsa në art ai merret dhe me regji filmi. Ne mësojmë se reperi me origjinë nga Mirdita pritet të sjellë bashkëpunime me reperë shumë të njohur shqiptar, ndërsa ai ka kohë që drejton kompaninë e tij për të punuar videoklipe që quhet ” Dream Big Ent”.

Disa nga projektet e tij muzikore që u pritet mjaft mirë në tregun shqiptar janë ai i muajit mars të 2016-ës me titull ” Bashk s”jemi” në bashkëpunim me Alexandra, një vit më pas publikoi këngën “Tornado”, në shtator të 2017-ës solli me Lavo këngën “MF”, më 1 Nëntor 2017-ës erdhi me “Ti je tu e pa” në bashkëpunim me Big Basta, ndërsa projekti i tiu i fundit ishte në Janar të 2019-ës ku publikoi këngën ” Gangsta Love”. Tani të gjithë janë në pritje të projekteve më të reja muzikore nga El Ninjo ku flitet se do të rikthehet fuqishëm.

https://www.instagram.com/p/B13wepOlUf4/

RELATED ARTICLES

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Most Popular

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Vargje prekëse nga Saranda Ademi për vëllaun që iku në moshë të re

Ende nuk i besohet askujt që një djalë i ri, një punëtor i shkëqyshëm i bankes TEB, i bukur, i matur dhe kaq i...