Monday, December 6, 2021
Home Showbizz Kristian Boci, influencër i suksesshëm kudo dhe bamirës

Kristian Boci, influencër i suksesshëm kudo dhe bamirës

Megjithëse ai është diplomuar për drejtësi duket sikur gjithë jetën që i vogël është marrë me modë. Ky është personazhi i njohur shqiptar dhe një prej influencërve më me ndikim në Shqipëri Kristian Boci, ku numëron edhe në Instagramin e tij mbi 100 mijë ndjekës. Vendlindja e tij është Mirdita, ndërsa në vitin 2015 ka diplomuar për drejtësi e pas dy viteve përfundoi studimet Master në të njëjtën fushë. E nëse i hedh sy rrjeteve të tij sociale shumë të ndjekura shikon ngjyra e jetë por edhe kurim në çdo detaj në dukje, ndërsa e sheh në praninë e yjeve deri te Dua Lipa, kur kjo e fundit ishte me familjen e saj në Shqipëri.

Por Kristiani ka edhe një super familje të bukur, ku bashkëshortja e tij është super modelja e njohur Drilona Boci me të cilën kanë edhe dy fëmijë yje. Influencër dhe njeri i modës i rrethuar nga yje por më e rëndësishmja është se Kristiani ka në zemër të madhe e kjo duhet ndjekur nga të gjithë, ai gjithmonë promovon bamirësi dhe mirësi e këtë e dëshmojnë më së shumti personat që e njohin atë. E ne do të donim të kishim shumë meshkuj e burra të tillë shembuj si Kristian Boci.

https://www.instagram.com/p/CSB3uJrjpLR/

 

RELATED ARTICLES

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Most Popular

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Vargje prekëse nga Saranda Ademi për vëllaun që iku në moshë të re

Ende nuk i besohet askujt që një djalë i ri, një punëtor i shkëqyshëm i bankes TEB, i bukur, i matur dhe kaq i...