Monday, December 6, 2021
Home Lajme Skandal: Taravari i ofendon votuesit e BDI-SË dhe i quan banditë

Skandal: Taravari i ofendon votuesit e BDI-SË dhe i quan banditë

Kandidati i Aleancës për Shqiptarët në Gostivar, Arben Taravari në hapjen e selisë të të rinjëve të ASH-së në Gostivar ka bërë një deklarim skandaloz, duke quajtur votuesit e BDI-së banditë.

“Në anën tjetër kush janë, janë njerëz të bandave. Njerëz që mbajnë peng një parti politike. Njerëz të cilëve u është paraqit, ashtu thojnë flokbardhi është paraqit këtij banditi ose atij banditi, i ka thënë shiko angazhohuni tash se shumë me rëndësi e kemi Gostivarin” ka deklaruar Taravari në hapjen solemnte të shtabit të FRASH në Gostivar.

RELATED ARTICLES

Vargje prekëse nga Saranda Ademi për vëllaun që iku në moshë të re

Ende nuk i besohet askujt që një djalë i ri, një punëtor i shkëqyshëm i bankes TEB, i bukur, i matur dhe kaq i...

Grubi për Tv24: Askush nuk e mbron pronarin e Besa Trans

Zëvendëskryeministri i parë Grubi në emisionin 24 Analizë ka theksuar se askush nuk e mbron pronarin e “Besa Trans”.  Jo, zero, kurrë. Në asnjë...

Grubi për Tv24: Do ketë përgjegjësi për aksidentin në Bullgari

Zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi në emisionin 24 Analiza në lidhje me aksidentin e autobusit në Bullgari ku humbën jetën 45 persona tha se...

Most Popular

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Vargje prekëse nga Saranda Ademi për vëllaun që iku në moshë të re

Ende nuk i besohet askujt që një djalë i ri, një punëtor i shkëqyshëm i bankes TEB, i bukur, i matur dhe kaq i...