Monday, December 6, 2021
Home Lajme A i kërkuan Sela dhe Taravari falje Feta Alimit për koalicionin me...

A i kërkuan Sela dhe Taravari falje Feta Alimit për koalicionin me VMRO dhe Mickoskin?

Pasi mbrëmë lajmëroi se do lirohet tre ditë për fundjavë nga burgu, Feta Alimi ditën e sotme ka takuar liderin e ASH-së, Ziadin Selën.

Fotografinë e ka shpërndarë në rrjetet sociale, edhe sekretari dhe kandidati për Gostivarin nga ASH, Arben Taravari.

Por gjithë kësaj euforie, si do i arsyetohen Taravari dhe Sela me këtë rast Feta Alimit për koalicionin që e kanë bërë me VMRO dhe Mickoskin, pasiqë ishin pikërisht ata të cilët e rrahën Selën dhe e burgosën Alimin.

RELATED ARTICLES

Vargje prekëse nga Saranda Ademi për vëllaun që iku në moshë të re

Ende nuk i besohet askujt që një djalë i ri, një punëtor i shkëqyshëm i bankes TEB, i bukur, i matur dhe kaq i...

Grubi për Tv24: Askush nuk e mbron pronarin e Besa Trans

Zëvendëskryeministri i parë Grubi në emisionin 24 Analizë ka theksuar se askush nuk e mbron pronarin e “Besa Trans”.  Jo, zero, kurrë. Në asnjë...

Grubi për Tv24: Do ketë përgjegjësi për aksidentin në Bullgari

Zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi në emisionin 24 Analiza në lidhje me aksidentin e autobusit në Bullgari ku humbën jetën 45 persona tha se...

Most Popular

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Vargje prekëse nga Saranda Ademi për vëllaun që iku në moshë të re

Ende nuk i besohet askujt që një djalë i ri, një punëtor i shkëqyshëm i bankes TEB, i bukur, i matur dhe kaq i...