Thursday, December 9, 2021
Home Lajme Bekim Sali kaplohet nga frika, ju ikë debateve dhe kafeve me kundër-kandidatët...

Bekim Sali kaplohet nga frika, ju ikë debateve dhe kafeve me kundër-kandidatët (Video)

Kandidati i ASH dhe AA për komunën e Çairit, Bekim Sali tashmë është futur në një frikë të thellë pasiqë ju ikë të gjithë debateve dhe kafeve me kundër-kandidatët.

Kjo vërehet edhe në ftesën e fundit nga Tv21 emisioni Pastel, që kishte mbledhur në Çarshi për një kafe të gjithë kandidatët për këtë komunë.

E aty mungonte Bekim Sali.

Pse?

Arsyeja nuk dihet…frika e madhe nga humbja, mos guximi i tij për t’u përballur me kundër kandidatët?

Video nga kafeja e perbashket pa Bekim Sali

RELATED ARTICLES

Kryediplomati Osmani pret në takim Lazim Destanin: Prioritet bashkëpunimi

Presidenti i nderit i Dhomës së Biznesit të Diasporës Shqiptare z. Lazim Destani ka zhvilluar një takim me ministrin e Punëve të Jashtme të...

Taravari pranon që shpif: Nuk kam dëshmi për Kastriotin

Sekretari gjeneral i Aleancës për Shqiptarët dhe kryetari i komunës së Gostivarit Arben Taravari në emisionin "Vetëm e Vërteta" ka pranuar se shpif për...

Sela, Taravari apo të dy bashkë do të bartin përgjegjësi për fiaskon zgjedhore të Aleancës?

Pas fiaskos në zgjedhjet e fundit lokale të Aleancës për Shqiptarët, po bëhen të fuqishme zërat brenda strukturave partiake të këtij subjekti politik dhe...

Most Popular

Melisa e fillon mbarë me Bye

Melisa është me prejardhje nga Tirana por jeton dhe vepron në Gjermani. Ajo sjellë projektin e parë të titulluar Bye, është punuar nga Zzap...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Humanisti i njohur Isa Mjeku ka një urim special per bashkeshorten

Në familjen e njohur të humanistit Isa Mjeiu ia festë pasi bashkëshortja e tij ka ditëlindjen dhe ai ka postuar këto fjalë të bukura...