Thursday, December 9, 2021
Home Lajme Murseli i ASH-së në tubim të VMRO-së, Hoxha: Kjo nuk është “Pastër”...

Murseli i ASH-së në tubim të VMRO-së, Hoxha: Kjo nuk është “Pastër” por TURP!

Shefi i shtabit të Lëvizjes Besa, Arjanit Hoxha në një takim me qytetarët në Tetovë ka komentuar pjesmarrjen e Vullnet Murselit në tubimin e VMRO-së së Mickoskit, ku ai ka dëgjuar edhe himnin e VMRO-së.

“Thirren në slloganin “Pastër”, e pamë sonte se si i rinte gaditur himnit të VMRO-së në shesh të Tetovës, kjo nuk është pastër por është turp”, është shprehur Hoxha.

“Këta që bëjnë kompromise për karrike nesër do shesin gjithckatek VMRO-ja”, përfundoi Hoxha.

RELATED ARTICLES

Kompania ATS Group e afaristit Shefshet Demirovski shpallet kompani numër 1 me fitim në evenimentin TOP 100

Kompania ATS Group e afaristit Shefshet Demirovski shpallet kompania numër 1 me fitim në evenimentin e TOP 100 kompanive më të suksesshme e organizuar...

Kryediplomati Osmani pret në takim Lazim Destanin: Prioritet bashkëpunimi

Presidenti i nderit i Dhomës së Biznesit të Diasporës Shqiptare z. Lazim Destani ka zhvilluar një takim me ministrin e Punëve të Jashtme të...

Taravari pranon që shpif: Nuk kam dëshmi për Kastriotin

Sekretari gjeneral i Aleancës për Shqiptarët dhe kryetari i komunës së Gostivarit Arben Taravari në emisionin "Vetëm e Vërteta" ka pranuar se shpif për...

Most Popular

Kompania ATS Group e afaristit Shefshet Demirovski shpallet kompani numër 1 me fitim në evenimentin TOP 100

Kompania ATS Group e afaristit Shefshet Demirovski shpallet kompania numër 1 me fitim në evenimentin e TOP 100 kompanive më të suksesshme e organizuar...

Melisa e fillon mbarë me Bye

Melisa është me prejardhje nga Tirana por jeton dhe vepron në Gjermani. Ajo sjellë projektin e parë të titulluar Bye, është punuar nga Zzap...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...