Thursday, December 9, 2021
Home Showbizz Leonora Halitaj, biondina e bukur e klipit " Bomba"

Leonora Halitaj, biondina e bukur e klipit ” Bomba”

E keni parë dhe e njihni të gjithë natyrisht pasi ka hijeshuar videon që u pëlqye shumë ” Bomba” dhe nëse kjo këngë ka plot klikime në youtube merita është dhe e bukuroshes bionde. Ajo quhet Leonora Halitaj ku mësojmë se jeton në Zvicër me origjinë nga Kosova. Vajza elegante dhe mjaft e bukur i pëlqen mjaft bota e modës, ndërsa ne kuptojmë se ftesa për të qenë në klipin e këngëtarit Durim Malaj i erdhi nga një shok i saj. Nëse jeni kurioz të dini se Leonora është bionde natyrale po është e vërtetë, ndërsa i pëlqen të jetë imazh edhe në ndonjë klip tjetër i ndonjë artisti të njohur. Po ajo pëlqen shumë modelizmin e duke parë bukurinë e saj vërtetë do të ketë të ardhme në këtë fushë dhe në botën e modës.

RELATED ARTICLES

Melisa e fillon mbarë me Bye

Melisa është me prejardhje nga Tirana por jeton dhe vepron në Gjermani. Ajo sjellë projektin e parë të titulluar Bye, është punuar nga Zzap...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Most Popular

Melisa e fillon mbarë me Bye

Melisa është me prejardhje nga Tirana por jeton dhe vepron në Gjermani. Ajo sjellë projektin e parë të titulluar Bye, është punuar nga Zzap...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Humanisti i njohur Isa Mjeku ka një urim special per bashkeshorten

Në familjen e njohur të humanistit Isa Mjeiu ia festë pasi bashkëshortja e tij ka ditëlindjen dhe ai ka postuar këto fjalë të bukura...