Thursday, December 9, 2021
Home Lajme Milikije Halimi jep lajmin e madh, nesër vendoset gurrëthemeli i çerdhes së...

Milikije Halimi jep lajmin e madh, nesër vendoset gurrëthemeli i çerdhes së parë

Urime fillimet e punimeve të çerdhes së re.
Nesër ora 12:00 vendoset gurrëthemeli i çerdhes në Haraçinë.

Ta gëzojnë gjithë fëmijet dhe familjet nga Haraçina, Grushina, Orllanca dhe Mojanca, që kanë pritur kaq vite, për këtë moment historik.

Ne, si komunë e Haraçinës, kemi punuar shumë gjatë për realizimin e çerdhes së parë në komunën tonë.

Fëmijët e komunës së Haraçinës, meritojnë shumë më tepër. Ata duhet të kenë trajtim dhe jetë dinjitoze.

Ne për 4 vjet, po realizojme projektet infrastrukturore, që të tjerët nuk i kanë realizuar gjatë 25 viteve të kaluara! Me ne, gjithçka është ndryshe.

RELATED ARTICLES

Kryediplomati Osmani pret në takim Lazim Destanin: Prioritet bashkëpunimi

Presidenti i nderit i Dhomës së Biznesit të Diasporës Shqiptare z. Lazim Destani ka zhvilluar një takim me ministrin e Punëve të Jashtme të...

Taravari pranon që shpif: Nuk kam dëshmi për Kastriotin

Sekretari gjeneral i Aleancës për Shqiptarët dhe kryetari i komunës së Gostivarit Arben Taravari në emisionin "Vetëm e Vërteta" ka pranuar se shpif për...

Sela, Taravari apo të dy bashkë do të bartin përgjegjësi për fiaskon zgjedhore të Aleancës?

Pas fiaskos në zgjedhjet e fundit lokale të Aleancës për Shqiptarët, po bëhen të fuqishme zërat brenda strukturave partiake të këtij subjekti politik dhe...

Most Popular

Melisa e fillon mbarë me Bye

Melisa është me prejardhje nga Tirana por jeton dhe vepron në Gjermani. Ajo sjellë projektin e parë të titulluar Bye, është punuar nga Zzap...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Humanisti i njohur Isa Mjeku ka një urim special per bashkeshorten

Në familjen e njohur të humanistit Isa Mjeiu ia festë pasi bashkëshortja e tij ka ditëlindjen dhe ai ka postuar këto fjalë të bukura...