Tuesday, November 30, 2021
Home Showbizz Artistja Antigona Bajrami gati me supriza vjen si një yll

Artistja Antigona Bajrami gati me supriza vjen si një yll

Ajo është një artiste e njohur por dhe një personazh shembull falë dhe punës që ajo bën në dashurinë që ajo ka për profesionin e saj unik. E kjo është Antigona Bajrami ku këtë herë mësojme dhe kemi lajme pë pasionin e saj si këngëtare ku për disa ditë ka qenë në Kosovë e Shqipëri e ftuar në programe të ndryshme festive që po xhirohen. E fotot që ajo ka publikuar tregojnë se ajo do të duket si një yll në programin “Odeon” e te produksioni “Baresha” e më pas në Shkodër ka marrë pjesë në programin e TV-së Blu Sky.

Antigona është prezantuar në këto programe me një super potpuri dhe një cover të Fatmira Breqanit kënduar mjaft bukur nga ajo. Ne mësojmë gjithashtu se ajo do të rikthehet sërish në muajin dhjetor për të qenë e pranishme në në tjera programe festive ku do të prezantoj projekte të reja muzikore. Të gjithë jemi kureshtar dhe mezi e presim ta shohim artisten në këto programe festive.

 

RELATED ARTICLES

Fatos Ahmati: E veçanta e produksionit tim të fundit; Ja si u prit “Vlla e motër”…!

Një nga zërat më të mirë të muzikës shqiptare, Fatos Ahmati vjen në një rrëfim për produksionin e fundit, dashurinë dhe pasionin e madh...

Feride Dushaj:”Ah moj nanë”, kënga për njeriun e shtrenjtë

Feride Dushaj  është këngëtarja që dashuron muzikën e Veriut, por që këndon edhe rryma të tjera. Ky është pohimi i saj, por edhe një...

Një super baladë ka ardhur nga Durim Halimi

" Lutem" quhet projekti më i ri muzikor ardhur nga këngëtari Durim Halimi . Për tekstin është kujdesur vetë Durimi, e muzika krijuar nga...

Most Popular

Grubi – Geer: Kontesti me Bullgarinë të mbyllet sa më shpejtë, koha për datë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi sot ka pritur në takim ambasadorin e BE-së në...

Grubi – Kyuchyuk: Falenderim ndaj Bullgarisë për profesionalizmin dhe menaxhimin e situatës

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi i shoqëruar nga eurodeputeti Ilhan Kyuchyuk, ministri i Ekonomisë,...

Nëntori i dy ushtrive dhe i pabarazisë ndërkombëtare

Kosova i ka pasur dy ushtri. Ushtrinë e popullit, UÇK-në. Dhe, pas shpalljes së pavarësisë, FSK-në, e cila sot shënon ditën e saj. Nesër,...

Këshilltarët e BDI-së në Shkup kërkojnë seancë të jashtëzakonshme të Këshillit të Qytetit të Shkupit për aksidentin tragjik në Bullgari

Grupi i këshilltarëve të Bashkimit Demokratik për Integrim së bashku me grupin e këshilltarëve të LSDM-së në Këshillin e Qytetit të Shkupit parashtruan iniciativë...