Thursday, December 9, 2021
Home Showbizz Aninna Ninna, rrugëtimi i ri i bukuroshes në “Miss Interglobal 2021”

Aninna Ninna, rrugëtimi i ri i bukuroshes në “Miss Interglobal 2021”

Aninna Ninna u përzgjodh si Miss Eco Kosova 2020 dhe që atëherë pushtoi spektaklet ndërkombëtare të bukurisë!

Por, rrëmbyese ajo vazhdon të mbetet gjatë gjithë kohës, duke u shfaqur tejet atraktive në sesionet ku reklamon linjat e saj!

Aninna në rrjetin social Instagram ka publikuar disa imazhe nga sesioni i fundit i fotove ku shihet sensuale si një perëndeshë!

Ajo në disa poza shfaqë anën e saj më të bukur, ku duket fantastike, ndërkaq zeshkanja mbyll serinë e fotove duke vënë në plan të parë bukurinë e dhuruar nga Zoti!

Duket se Aninna përkujdeset shumë për pamjen dhe imazhin, pasi me sesione të tilla rendit lart veten si një prej femrave më të bukura shqiptare.

E reja e fundit, pas pjesëmarrjes së saj në Sharm-El Sheikh ku e prezantoi Kosovën më së miri në Miss Eco Internacional është një tjetër spektakël bukurie. Nigeria e pret bukuroshen tonë në fund të tetorit me një rrugëtim të gjatë por edhe të bukur në Miss Interglobal 2021 ku konkurron me vajza nga i gjithë globi! Ajo nuk harron asnjëherë të falenderojë Zotin, familjen dhe menaxherin Sokol Mehmetaj për mbështetjen e madhe në karrierën e saj. Ne i urojmë Aninnës tonë suksese dhe sjelltë nga Nigeria një kurorë çmimesh!

RELATED ARTICLES

Melisa e fillon mbarë me Bye

Melisa është me prejardhje nga Tirana por jeton dhe vepron në Gjermani. Ajo sjellë projektin e parë të titulluar Bye, është punuar nga Zzap...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Most Popular

Kompania ATS Group e afaristit Shefshet Demirovski shpallet kompani numër 1 me fitim në evenimentin TOP 100

Kompania ATS Group e afaristit Shefshet Demirovski shpallet kompania numër 1 me fitim në evenimentin e TOP 100 kompanive më të suksesshme e organizuar...

Melisa e fillon mbarë me Bye

Melisa është me prejardhje nga Tirana por jeton dhe vepron në Gjermani. Ajo sjellë projektin e parë të titulluar Bye, është punuar nga Zzap...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...