Tuesday, November 30, 2021
Home Lajme Komandant Çakalli në përkrahje të Milikije Halimit

Komandant Çakalli në përkrahje të Milikije Halimit

Në përkrahje të Milikije Halimit janë komandanta, e veteran djem që kan kontribu shumë pë Haraçinen djem më të mire. Sepse ata nuk i perkrahin hajdutet, i njofin mire se kush jan (duistat). Hajdeni tash flisni ju “PATRIOTA” me bareria, ky burr e shumë shok të këtij burri janë në përkrahje të të mires e në zhdukjen e t’keqes. Këta janë djem qe e dojne atdheun e populli e tyre dhe saher që është nevoja i dalin zot. Flisni tash ju “PATRIOTA”, të ju shohim se a ka ma trim e patriot se ky person me shokët e tij.
Ky person me shokë e vlerson puntorin, e ja don të miren popullit e Haraçines.
P.S ata të rinje qe nuk e njohin këtë e shokët e tij le ti pyesin prinderit e tyre!
Me 31 tetor, RRETHO NUMRIN 9, ku është e ardhmja shpresa e Haraçinen tonë.
RELATED ARTICLES

Grubi – Geer: Kontesti me Bullgarinë të mbyllet sa më shpejtë, koha për datë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi sot ka pritur në takim ambasadorin e BE-së në...

Grubi – Kyuchyuk: Falenderim ndaj Bullgarisë për profesionalizmin dhe menaxhimin e situatës

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi i shoqëruar nga eurodeputeti Ilhan Kyuchyuk, ministri i Ekonomisë,...

Nëntori i dy ushtrive dhe i pabarazisë ndërkombëtare

Kosova i ka pasur dy ushtri. Ushtrinë e popullit, UÇK-në. Dhe, pas shpalljes së pavarësisë, FSK-në, e cila sot shënon ditën e saj. Nesër,...

Most Popular

Grubi – Geer: Kontesti me Bullgarinë të mbyllet sa më shpejtë, koha për datë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi sot ka pritur në takim ambasadorin e BE-së në...

Grubi – Kyuchyuk: Falenderim ndaj Bullgarisë për profesionalizmin dhe menaxhimin e situatës

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi i shoqëruar nga eurodeputeti Ilhan Kyuchyuk, ministri i Ekonomisë,...

Nëntori i dy ushtrive dhe i pabarazisë ndërkombëtare

Kosova i ka pasur dy ushtri. Ushtrinë e popullit, UÇK-në. Dhe, pas shpalljes së pavarësisë, FSK-në, e cila sot shënon ditën e saj. Nesër,...

Këshilltarët e BDI-së në Shkup kërkojnë seancë të jashtëzakonshme të Këshillit të Qytetit të Shkupit për aksidentin tragjik në Bullgari

Grupi i këshilltarëve të Bashkimit Demokratik për Integrim së bashku me grupin e këshilltarëve të LSDM-së në Këshillin e Qytetit të Shkupit parashtruan iniciativë...