Monday, December 6, 2021
Home Lajme Tragjikomedia e kolicionit Hoxha - Taravari për Tetovën

Tragjikomedia e kolicionit Hoxha – Taravari për Tetovën

Dje opoinioni ishte dëshmitar i një dreke të fshehtë koalicionimi për Tetovën, përmes sekretarëve të Lëvizjes Besa dhe ASH-së, çunit nga Prespa Arjanit Hoxha dhe shërbyesit të VMRO nga Gostivari Arben Taravari, me qëllim që të bëjnë kryetar të Tetovës Bilall Kasamin nga Llërca!

Tetovarët edhe në të kaluarën, por edhe këtë rradhë nuk do ta lejojnë që një çun nga Resnja dhe një nga Gostivari të bëjnë pazare për të vendosur për kryetar të Tetovës, Bilall Kasamin nga Llërca e Zhelinës!

RELATED ARTICLES

Vargje prekëse nga Saranda Ademi për vëllaun që iku në moshë të re

Ende nuk i besohet askujt që një djalë i ri, një punëtor i shkëqyshëm i bankes TEB, i bukur, i matur dhe kaq i...

Grubi për Tv24: Askush nuk e mbron pronarin e Besa Trans

Zëvendëskryeministri i parë Grubi në emisionin 24 Analizë ka theksuar se askush nuk e mbron pronarin e “Besa Trans”.  Jo, zero, kurrë. Në asnjë...

Grubi për Tv24: Do ketë përgjegjësi për aksidentin në Bullgari

Zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi në emisionin 24 Analiza në lidhje me aksidentin e autobusit në Bullgari ku humbën jetën 45 persona tha se...

Most Popular

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Vargje prekëse nga Saranda Ademi për vëllaun që iku në moshë të re

Ende nuk i besohet askujt që një djalë i ri, një punëtor i shkëqyshëm i bankes TEB, i bukur, i matur dhe kaq i...