Monday, December 6, 2021
Home Showbizz Ju prezantojmë mega projektin “Pash dy sytë” nga Bekimi dhe Dani

Ju prezantojmë mega projektin “Pash dy sytë” nga Bekimi dhe Dani

Ylli i skenës shqiptare Bekim Zogaj ka bashkuar forcat për të sjellë projektin më të ri të titulluar “Pash dy sytë” në duet me Ramadan Krasniqin Dani.

Teksti dhe muzika është realizuar nga Ilir Berani kurse aranzhmani nga Alfred Sula derisa videoklipi nga Prive Films.

“Falenderoj gjithashtu për lejen e realizimit të kësaj kënge artisten e nderuar Fatjeta Barbullushi që këndoi origjinalen me shumë emocion ku sot e asaj dite mbetet një hit i vërtetë”, ka shkruar kështu Bekimi.

Shijojeni këngën dhe klipin:

RELATED ARTICLES

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Most Popular

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Vargje prekëse nga Saranda Ademi për vëllaun që iku në moshë të re

Ende nuk i besohet askujt që një djalë i ri, një punëtor i shkëqyshëm i bankes TEB, i bukur, i matur dhe kaq i...