Thursday, December 9, 2021
Home Lajme Visar Ganiu: Berberët dhe frizerët janë hallkë e rëndësishme e shoqërisë sonë

Visar Ganiu: Berberët dhe frizerët janë hallkë e rëndësishme e shoqërisë sonë

Berberët/frizerët janë hallkë e rëndësishme e shoqërisë sonë jo vetëm për punën e palodhshme por edhe për kontaktin e tyre të vazhdueshëm me banorët e gjitha lagjeve.

Nuk ka anketë me të mirë se sa të degjosh zërin e atyre qe degjojne hallet e qytetareve vazhdimisht, çdo orë e çdo ditë.

Me vëmendje degjuam mendimet e tyre, vërejtjet, idetë dhe kërkuam sërisht perkrahjen e tyre që të vazhdojmë punën tonë.

Programi i ri 2021-2025 ka projekte shume konkrete permes te cilave do ti mbeshtesim bizneset individuale dhe te vogla permes fondeve te ndryshme bashke me pushtetin qendror.

RELATED ARTICLES

Kryediplomati Osmani pret në takim Lazim Destanin: Prioritet bashkëpunimi

Presidenti i nderit i Dhomës së Biznesit të Diasporës Shqiptare z. Lazim Destani ka zhvilluar një takim me ministrin e Punëve të Jashtme të...

Taravari pranon që shpif: Nuk kam dëshmi për Kastriotin

Sekretari gjeneral i Aleancës për Shqiptarët dhe kryetari i komunës së Gostivarit Arben Taravari në emisionin "Vetëm e Vërteta" ka pranuar se shpif për...

Sela, Taravari apo të dy bashkë do të bartin përgjegjësi për fiaskon zgjedhore të Aleancës?

Pas fiaskos në zgjedhjet e fundit lokale të Aleancës për Shqiptarët, po bëhen të fuqishme zërat brenda strukturave partiake të këtij subjekti politik dhe...

Most Popular

Melisa e fillon mbarë me Bye

Melisa është me prejardhje nga Tirana por jeton dhe vepron në Gjermani. Ajo sjellë projektin e parë të titulluar Bye, është punuar nga Zzap...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Humanisti i njohur Isa Mjeku ka një urim special per bashkeshorten

Në familjen e njohur të humanistit Isa Mjeiu ia festë pasi bashkëshortja e tij ka ditëlindjen dhe ai ka postuar këto fjalë të bukura...