Tuesday, November 30, 2021
Home Showbizz Bessa gati për projektin e ri, vjen me plot stil

Bessa gati për projektin e ri, vjen me plot stil

Ajo ka talent dhe plot stil dhe është gati të sjellë një super projekt. Po flasim për Besarta Hoti apo siç ka dëshirë të prezantohet në muzikë shkurt Bessa, vajza që jeton në Zvicër por me origjinë është nga Ratkoci i Kosovës. Ajo që kur ishte fëmijë është marrë me muzikë dhe ka ardhur koha që të prezantohet në tregun muzikor ku do të sjellë shumë shpejt një projekt të bukur. Bessa synon jo vetëm tregun shqiptar por edhe atë të huaj ku ajo frymëzohet nga muzika e mirë në përgjithësi në mbarë botën. Të gjithë jemi kureshtarë për këngën e re që ajo po e sjell.

https://www.instagram.com/p/CU7tpxhMrP2/?utm_medium=copy_link&fbclid=IwAR0heoSU9ABCBY6upJV0StP6e6Iu05P0b3Szbp0mrdp4F_N_ANCLUOEJhgE

RELATED ARTICLES

Fatos Ahmati: E veçanta e produksionit tim të fundit; Ja si u prit “Vlla e motër”…!

Një nga zërat më të mirë të muzikës shqiptare, Fatos Ahmati vjen në një rrëfim për produksionin e fundit, dashurinë dhe pasionin e madh...

Feride Dushaj:”Ah moj nanë”, kënga për njeriun e shtrenjtë

Feride Dushaj  është këngëtarja që dashuron muzikën e Veriut, por që këndon edhe rryma të tjera. Ky është pohimi i saj, por edhe një...

Një super baladë ka ardhur nga Durim Halimi

" Lutem" quhet projekti më i ri muzikor ardhur nga këngëtari Durim Halimi . Për tekstin është kujdesur vetë Durimi, e muzika krijuar nga...

Most Popular

S’kanë të ndalur ofendimet e Aleancës ndaj Alternativës

Deri pak kohë më parë në koalicion në frontin e përbashkët opozitarë ndërsa tani situata ka ndryshuar mes dy partive shqiptare Alternativës dhe Aleancës...

Grubi – Geer: Kontesti me Bullgarinë të mbyllet sa më shpejtë, koha për datë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi sot ka pritur në takim ambasadorin e BE-së në...

Grubi – Kyuchyuk: Falenderim ndaj Bullgarisë për profesionalizmin dhe menaxhimin e situatës

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi i shoqëruar nga eurodeputeti Ilhan Kyuchyuk, ministri i Ekonomisë,...

Nëntori i dy ushtrive dhe i pabarazisë ndërkombëtare

Kosova i ka pasur dy ushtri. Ushtrinë e popullit, UÇK-në. Dhe, pas shpalljes së pavarësisë, FSK-në, e cila sot shënon ditën e saj. Nesër,...