Tuesday, November 30, 2021
Home Showbizz Nico në Kosovë për dy projekte muzikore

Nico në Kosovë për dy projekte muzikore

Pas hitit që bëri bashkë Nicon me Besnik Qaka si duket këngëtari nuk ka të ndalur. Fjala është për të parin Nico i cili për disa ditë la Zvicrën ku dhe jeton e erdhi në Kosovë. Ne mësojnë se djaloshi plot talent ka qenë këtu për të realizuar jo një por dy projekte të reja muzikore. Këngët pritet të publikohen sëa shpejti ku edhe këtë herë artisti ka zgjedhur tē bashkëpunojë me producentin Nurtel.

https://www.instagram.com/p/CVQGYKiNjQ4/?utm_medium=copy_link&fbclid=IwAR2HwQgkUYCOPhBLLaUn9zhHIM0fcE4c2sPCN2F_TQ7te0kcEhljBrjwt2M

RELATED ARTICLES

Fatos Ahmati: E veçanta e produksionit tim të fundit; Ja si u prit “Vlla e motër”…!

Një nga zërat më të mirë të muzikës shqiptare, Fatos Ahmati vjen në një rrëfim për produksionin e fundit, dashurinë dhe pasionin e madh...

Feride Dushaj:”Ah moj nanë”, kënga për njeriun e shtrenjtë

Feride Dushaj  është këngëtarja që dashuron muzikën e Veriut, por që këndon edhe rryma të tjera. Ky është pohimi i saj, por edhe një...

Një super baladë ka ardhur nga Durim Halimi

" Lutem" quhet projekti më i ri muzikor ardhur nga këngëtari Durim Halimi . Për tekstin është kujdesur vetë Durimi, e muzika krijuar nga...

Most Popular

S’kanë të ndalur ofendimet e Aleancës ndaj Alternativës

Deri pak kohë më parë në koalicion në frontin e përbashkët opozitarë ndërsa tani situata ka ndryshuar mes dy partive shqiptare Alternativës dhe Aleancës...

Grubi – Geer: Kontesti me Bullgarinë të mbyllet sa më shpejtë, koha për datë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi sot ka pritur në takim ambasadorin e BE-së në...

Grubi – Kyuchyuk: Falenderim ndaj Bullgarisë për profesionalizmin dhe menaxhimin e situatës

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi i shoqëruar nga eurodeputeti Ilhan Kyuchyuk, ministri i Ekonomisë,...

Nëntori i dy ushtrive dhe i pabarazisë ndërkombëtare

Kosova i ka pasur dy ushtri. Ushtrinë e popullit, UÇK-në. Dhe, pas shpalljes së pavarësisë, FSK-në, e cila sot shënon ditën e saj. Nesër,...