Tuesday, November 30, 2021
Home Lajme Taravari nuk kërkon falje për ofendimet e ulta ndaj Ali Ahmetit

Taravari nuk kërkon falje për ofendimet e ulta ndaj Ali Ahmetit

Edhe pse bëri ofendime të stilit të ulët ndaj kryetarit të BDI-së Ali Ahmeti, Arben Taravari nga ASH edhe përkundër presionit mediatik dhe të simpatizantëve ende nuk ka kërkuar falje publike.

Duket se serioziteti i tij politik tashmë ka arritur pikën 0 dhe deklarime të tilla siç bën Taravari nuk kanë vend në skenën politike pasiqë janë të nivelit të ulët.

Por si duket edhe përkundër kësaj, Taravari ka vendosur të heshtë dhe të mos flasë, e mos të deklarohet në opinion e madje as të kërkojë falje, të paktën deri në këtë moment.

Taravari duhet të del në publik dhe të kërkojë falje publike ndaj ofendimeve të nivelit të ulët ndaj Ali Ahmetit.

RELATED ARTICLES

Grubi – Geer: Kontesti me Bullgarinë të mbyllet sa më shpejtë, koha për datë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi sot ka pritur në takim ambasadorin e BE-së në...

Grubi – Kyuchyuk: Falenderim ndaj Bullgarisë për profesionalizmin dhe menaxhimin e situatës

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi i shoqëruar nga eurodeputeti Ilhan Kyuchyuk, ministri i Ekonomisë,...

Nëntori i dy ushtrive dhe i pabarazisë ndërkombëtare

Kosova i ka pasur dy ushtri. Ushtrinë e popullit, UÇK-në. Dhe, pas shpalljes së pavarësisë, FSK-në, e cila sot shënon ditën e saj. Nesër,...

Most Popular

Grubi – Geer: Kontesti me Bullgarinë të mbyllet sa më shpejtë, koha për datë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi sot ka pritur në takim ambasadorin e BE-së në...

Grubi – Kyuchyuk: Falenderim ndaj Bullgarisë për profesionalizmin dhe menaxhimin e situatës

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi i shoqëruar nga eurodeputeti Ilhan Kyuchyuk, ministri i Ekonomisë,...

Nëntori i dy ushtrive dhe i pabarazisë ndërkombëtare

Kosova i ka pasur dy ushtri. Ushtrinë e popullit, UÇK-në. Dhe, pas shpalljes së pavarësisë, FSK-në, e cila sot shënon ditën e saj. Nesër,...

Këshilltarët e BDI-së në Shkup kërkojnë seancë të jashtëzakonshme të Këshillit të Qytetit të Shkupit për aksidentin tragjik në Bullgari

Grupi i këshilltarëve të Bashkimit Demokratik për Integrim së bashku me grupin e këshilltarëve të LSDM-së në Këshillin e Qytetit të Shkupit parashtruan iniciativë...