Thursday, December 9, 2021
Home Lajme Të gjitha ofendimet e Taravarit ndaj Ali Ahmetit dhe votuesve (VIDEO)

Të gjitha ofendimet e Taravarit ndaj Ali Ahmetit dhe votuesve (VIDEO)

Duke i parë zhvillimet e fundit të zgjedhjeve lokale në vend, të gjithë jemi të vetëdijshëm për humbjen katastrofale të opozitës shqiptare. Arben Taravari nuk mund ta pranojë humbjen e Aleancës për Shqiptarët edhe përskaj koalicionit me Alternativën dhe VMRO-në, shkruan opinionshqip.live

Taravari nuk është ndalur në këtë fushatë duke ofenduar Ali Ahmetin dhe votuesit me fjalë të rënda të cilat nuk i ngjajnë një kryetari komune, një doktori e më së shumti një njeriu.

Këto janë ofendimet dhe fyerjet të cilat i janë adresuar liderit të shqiptarëve Ali Ahmeti nga ana e Taravarit:

“Ali Ahmeti ka probleme reale shëndetësore”

“BDI-ja ka një hermafrodi”

“Bashkimi i të gjithë fajdexhive”

“Janë njerëzit e bandave, janë fosila politik”

“Ai është i kriminalizuar skajshmërisht”

Këto janë vetëm disa nga ofendimet të cilat i janë bërë liderit të shqiptarëve në Republikën e Maqedonisë së Veriut e më gjerë, Ali Ahmetit nga ana e Taravarit vetëm në këto zgjedhje lokale 2021. Ne të gjithë e dimë se asnjëherë Ali Ahmeti nuk ka ofenduar oponentët politik edhe përkundër lëvizjes së numrit të votuesve të cilët kanë qenë më herët në BDI.

Ali Ahmeti dhe votuesit e BDI-së nuk janë ashtu siç i quan Taravari dhe të tjerët të cilët sot janë në anën e Taravarit e dikur ishin armiqt më të mëdhenj të Taravarit.

Burimi: opinionshqip.live

RELATED ARTICLES

Kryediplomati Osmani pret në takim Lazim Destanin: Prioritet bashkëpunimi

Presidenti i nderit i Dhomës së Biznesit të Diasporës Shqiptare z. Lazim Destani ka zhvilluar një takim me ministrin e Punëve të Jashtme të...

Taravari pranon që shpif: Nuk kam dëshmi për Kastriotin

Sekretari gjeneral i Aleancës për Shqiptarët dhe kryetari i komunës së Gostivarit Arben Taravari në emisionin "Vetëm e Vërteta" ka pranuar se shpif për...

Sela, Taravari apo të dy bashkë do të bartin përgjegjësi për fiaskon zgjedhore të Aleancës?

Pas fiaskos në zgjedhjet e fundit lokale të Aleancës për Shqiptarët, po bëhen të fuqishme zërat brenda strukturave partiake të këtij subjekti politik dhe...

Most Popular

Melisa e fillon mbarë me Bye

Melisa është me prejardhje nga Tirana por jeton dhe vepron në Gjermani. Ajo sjellë projektin e parë të titulluar Bye, është punuar nga Zzap...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Humanisti i njohur Isa Mjeku ka një urim special per bashkeshorten

Në familjen e njohur të humanistit Isa Mjeiu ia festë pasi bashkëshortja e tij ka ditëlindjen dhe ai ka postuar këto fjalë të bukura...