Thursday, December 9, 2021
Home Lajme Milikije Halimi bindshëm çon përpara në anketat e fundit për Haraçinën

Milikije Halimi bindshëm çon përpara në anketat e fundit për Haraçinën

Kryetarja aktuale dhe kandidate e LSDM për komunën e Haraçinës, Milikije Halimi po çon bindshëm në anketat e fundit të cilat janë bërë për këtë komunë tregojnë se ajo është fituese dhe do jetë kryetare e komunës edhe për një mandat të rradhës.

Ky sukses i saj vjen pas punës së bërë për 4 vite në krye të komunës duke e kthyer atë nga një komunë rurale në një komunë shumë moderne sepse ka punuar për 4 vite në rregullimin, ndërtimin dhe rekonstruimin e shkollave, kanalizim thuajse në secilin vendbanim, shtrimin e rrugëve dhe rrugicave dhe ndriçim publik në të gjithë rrugët në gjithë teritorin e komunës në Haraçinës.

RELATED ARTICLES

Kryediplomati Osmani pret në takim Lazim Destanin: Prioritet bashkëpunimi

Presidenti i nderit i Dhomës së Biznesit të Diasporës Shqiptare z. Lazim Destani ka zhvilluar një takim me ministrin e Punëve të Jashtme të...

Taravari pranon që shpif: Nuk kam dëshmi për Kastriotin

Sekretari gjeneral i Aleancës për Shqiptarët dhe kryetari i komunës së Gostivarit Arben Taravari në emisionin "Vetëm e Vërteta" ka pranuar se shpif për...

Sela, Taravari apo të dy bashkë do të bartin përgjegjësi për fiaskon zgjedhore të Aleancës?

Pas fiaskos në zgjedhjet e fundit lokale të Aleancës për Shqiptarët, po bëhen të fuqishme zërat brenda strukturave partiake të këtij subjekti politik dhe...

Most Popular

Melisa e fillon mbarë me Bye

Melisa është me prejardhje nga Tirana por jeton dhe vepron në Gjermani. Ajo sjellë projektin e parë të titulluar Bye, është punuar nga Zzap...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Humanisti i njohur Isa Mjeku ka një urim special per bashkeshorten

Në familjen e njohur të humanistit Isa Mjeiu ia festë pasi bashkëshortja e tij ka ditëlindjen dhe ai ka postuar këto fjalë të bukura...