Monday, December 6, 2021
Home Lajme Teuta e qetë dhe argumentuese, Bilalli agresiv dhe i pasigurt

Teuta e qetë dhe argumentuese, Bilalli agresiv dhe i pasigurt

Në debatin e sontëm mes Tetuta Arifit dhe Bilall Kasamit në emisionin ClickPlus përball gazetarit Fatmir Aliu, mund të vërehej agresiviteti dhe pasiguria e kandidatit të Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, kurse nga ana tjetër Teuta Arifi mbeti e qetë dhe argumentuese, shkruan opinionshqip.live

Kasami kohë pas kohe sonte gjatë debatit për Tetovën, harroi se përballë përveç që ka një kundërkandidate, ajo parasëgjithash është edhe femër, grua, bashkëshorte dhe nënë.

Kasami në një moment devalvoi debatin duke përmendur dhe të birin e Teuta Arifit, për të cilën kjo e fundit ia tërhoqi vërejtjen duke i thënë që nuk është etike dhe korrekte të përmendet fëmijët në një debat politik.

Burimi: opinionshqip.live

RELATED ARTICLES

Vargje prekëse nga Saranda Ademi për vëllaun që iku në moshë të re

Ende nuk i besohet askujt që një djalë i ri, një punëtor i shkëqyshëm i bankes TEB, i bukur, i matur dhe kaq i...

Grubi për Tv24: Askush nuk e mbron pronarin e Besa Trans

Zëvendëskryeministri i parë Grubi në emisionin 24 Analizë ka theksuar se askush nuk e mbron pronarin e “Besa Trans”.  Jo, zero, kurrë. Në asnjë...

Grubi për Tv24: Do ketë përgjegjësi për aksidentin në Bullgari

Zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi në emisionin 24 Analiza në lidhje me aksidentin e autobusit në Bullgari ku humbën jetën 45 persona tha se...

Most Popular

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Vargje prekëse nga Saranda Ademi për vëllaun që iku në moshë të re

Ende nuk i besohet askujt që një djalë i ri, një punëtor i shkëqyshëm i bankes TEB, i bukur, i matur dhe kaq i...