Thursday, December 9, 2021
Home Lajme LSDM reagon pas kapjes së VMRO-së duke dhënë rryshfet tek votuesit: Të...

LSDM reagon pas kapjes së VMRO-së duke dhënë rryshfet tek votuesit: Të frikësuar, nuk do kenë sukses

E frikësuar nga disfata, VMRO-DPMNE ryshfeton votuesit, institucionet për të sanksionuar çdo veprim të kundërligjshëm.

Në heshtje zgjedhore, sot janë kapur të gjallë në ryshfet zgjedhore në komunën e Gjorçe Petrovit.

Në të njëjtën mënyrë, VMRO DPMNE është kapur në ryshfet në Kamenicë të Maqedonisë dhe në Koçan, për çka tashmë ka procedura nga institucionet kompetente.

Deklaratat e tyre se qytetarët kërkojnë ndryshim kanë rënë në vend. Nëse po, pse t’i jepni ryshfet dhe t’i bëni presion?

Përpjekja e VMRO-DPMNE-së për të vjedhur zgjedhjet dhe për të falsifikuar vullnetin e qytetarëve nuk do të ketë sukses.

https://www.facebook.com/watch/?v=314592360080539

RELATED ARTICLES

Kryediplomati Osmani pret në takim Lazim Destanin: Prioritet bashkëpunimi

Presidenti i nderit i Dhomës së Biznesit të Diasporës Shqiptare z. Lazim Destani ka zhvilluar një takim me ministrin e Punëve të Jashtme të...

Taravari pranon që shpif: Nuk kam dëshmi për Kastriotin

Sekretari gjeneral i Aleancës për Shqiptarët dhe kryetari i komunës së Gostivarit Arben Taravari në emisionin "Vetëm e Vërteta" ka pranuar se shpif për...

Sela, Taravari apo të dy bashkë do të bartin përgjegjësi për fiaskon zgjedhore të Aleancës?

Pas fiaskos në zgjedhjet e fundit lokale të Aleancës për Shqiptarët, po bëhen të fuqishme zërat brenda strukturave partiake të këtij subjekti politik dhe...

Most Popular

Melisa e fillon mbarë me Bye

Melisa është me prejardhje nga Tirana por jeton dhe vepron në Gjermani. Ajo sjellë projektin e parë të titulluar Bye, është punuar nga Zzap...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Humanisti i njohur Isa Mjeku ka një urim special per bashkeshorten

Në familjen e njohur të humanistit Isa Mjeiu ia festë pasi bashkëshortja e tij ka ditëlindjen dhe ai ka postuar këto fjalë të bukura...