Monday, December 6, 2021
Home Showbizz Vjosa e kall Diasporën me zërin ‘pushkë’ që e ka

Vjosa e kall Diasporën me zërin ‘pushkë’ që e ka

Ajo është një nga këngëtaret më të mira të muzikës popullore.

Këtë gjë, Vjosa Emini e ka dëshmuar përsëri, përmes disa video të hedhura në Instagram.

E ftuar në koncerte në Diapsorë, veçanërisht në Francë, ajo ka argëtuar shqiptarët me zërin unik që ka.

Atmosfera ka qenë shumë e zjarrtë derisa këngëtarja interpretonte hitet shqiptare.

https://www.instagram.com/vjosaeminiofficial/?utm_source=ig_embed&ig_rid=8b3dd09b-3f86-402a-a7f9-609ea06f7d6b

https://www.instagram.com/vjosaeminiofficial/?utm_source=ig_embed&ig_rid=ca2f45f1-6ca1-4591-ba28-5431ec278711

RELATED ARTICLES

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Most Popular

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

I është rikthyer muzikës pas një pauze të gjatë, krijoi këngë të reja dhe një album me këngë të përpunuara. Bianca Junzell në një...

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Është nga ato gra që nuk i marrin parasysh sfidat, mundimet dhe nuk dorëzohen. Lindita Iseni Emerllahu, për të gjithë e njohur si Linda,...

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

Quhet "Pa ty" kënga që ka pak ditë që është publikuar nga këngëtari i ri por mjaft me stil e talent Anton Pervorfi. Djaloshi...

Vargje prekëse nga Saranda Ademi për vëllaun që iku në moshë të re

Ende nuk i besohet askujt që një djalë i ri, një punëtor i shkëqyshëm i bankes TEB, i bukur, i matur dhe kaq i...