Thursday, December 9, 2021
Home Lajme Snopçe i Aleancës mbron Koalicionin LEVICA

Snopçe i Aleancës mbron Koalicionin LEVICA

Deputeti i Aleancës për Shqiptarët, Halil Snopçe në 21LiveNews, theksoi se kjo Qeveri duhet të rrëzohet. I pyetur se a kanë qenë në dijeni të gjithë deputetët nga ASH-AAA se në këtë iniciativë do të jetë edhe e “Majta e Apasievit, Snopçe me përgjigje:

“Fatkeqësisht ka një tendencëm nga portalet nga njerëzit që qeverisin të veshin atë konceptin e diskuncionit politik ose Levica të mos të jetë ose s’ka Qeveri. Ne kemi parim ndryshe. Parimi ynë dhe filozofia politike është koncepti i konjuksionit politik. Pra kjo Qeveri duhet të rrëzohet. Ky pushtet duhet të dekriminalizohet. Këto fenomenet devijante duhet të luftohen. Ky regjim hibrid duhet të largohet nga skenca politike. Pra t’i realizojmë të gjitha këto në kuadër të konceptit të konjukcionit të gjitha së bashku. Qëllimi i opozitës është të rrëzohet qeveria”.

https://www.facebook.com/watch/?extid=CL-UNK-UNK-UNK-IOS_GK0T-GK1C&v=387325036408010

RELATED ARTICLES

Kompania ATS Group e afaristit Shefshet Demirovski shpallet kompani numër 1 me fitim në evenimentin TOP 100

Kompania ATS Group e afaristit Shefshet Demirovski shpallet kompania numër 1 me fitim në evenimentin e TOP 100 kompanive më të suksesshme e organizuar...

Kryediplomati Osmani pret në takim Lazim Destanin: Prioritet bashkëpunimi

Presidenti i nderit i Dhomës së Biznesit të Diasporës Shqiptare z. Lazim Destani ka zhvilluar një takim me ministrin e Punëve të Jashtme të...

Taravari pranon që shpif: Nuk kam dëshmi për Kastriotin

Sekretari gjeneral i Aleancës për Shqiptarët dhe kryetari i komunës së Gostivarit Arben Taravari në emisionin "Vetëm e Vërteta" ka pranuar se shpif për...

Most Popular

Kompania ATS Group e afaristit Shefshet Demirovski shpallet kompani numër 1 me fitim në evenimentin TOP 100

Kompania ATS Group e afaristit Shefshet Demirovski shpallet kompania numër 1 me fitim në evenimentin e TOP 100 kompanive më të suksesshme e organizuar...

Melisa e fillon mbarë me Bye

Melisa është me prejardhje nga Tirana por jeton dhe vepron në Gjermani. Ajo sjellë projektin e parë të titulluar Bye, është punuar nga Zzap...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...