Thursday, December 9, 2021
Home Lajme Urim Saliu: Koalicioni LEVICA i pa dinjitetshëm

Urim Saliu: Koalicioni LEVICA i pa dinjitetshëm

Gazetari Urim Saliu ka komentuar koalicionin e përbërë nga VMRO, ASH, AA dhe Levica si të padinjitetshëm.

Ja postimi i tij:

BDI-në duhet të mësoheni ta rrëzoni nga pushteti por jo në emër të BDI-së së keqe të shkoni në koalicionin e tmerrit me VMRO-në e keqe dhe nacionalistin e pro-rusin Apasiev. Ata nuk mund të përfaqësojnë dinjitetin shqiptarë dhe ne nuk do lejojmë kthimin e forcave të errëta për të mbushur qytetet me njësite ” Alfa”. Ne kemi nevojë për Qeveri pro perëndimore dhe jo pro ruse.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=10161228378914348&set=a.67629084347
RELATED ARTICLES

Kryediplomati Osmani pret në takim Lazim Destanin: Prioritet bashkëpunimi

Presidenti i nderit i Dhomës së Biznesit të Diasporës Shqiptare z. Lazim Destani ka zhvilluar një takim me ministrin e Punëve të Jashtme të...

Taravari pranon që shpif: Nuk kam dëshmi për Kastriotin

Sekretari gjeneral i Aleancës për Shqiptarët dhe kryetari i komunës së Gostivarit Arben Taravari në emisionin "Vetëm e Vërteta" ka pranuar se shpif për...

Sela, Taravari apo të dy bashkë do të bartin përgjegjësi për fiaskon zgjedhore të Aleancës?

Pas fiaskos në zgjedhjet e fundit lokale të Aleancës për Shqiptarët, po bëhen të fuqishme zërat brenda strukturave partiake të këtij subjekti politik dhe...

Most Popular

Melisa e fillon mbarë me Bye

Melisa është me prejardhje nga Tirana por jeton dhe vepron në Gjermani. Ajo sjellë projektin e parë të titulluar Bye, është punuar nga Zzap...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Humanisti i njohur Isa Mjeku ka një urim special per bashkeshorten

Në familjen e njohur të humanistit Isa Mjeiu ia festë pasi bashkëshortja e tij ka ditëlindjen dhe ai ka postuar këto fjalë të bukura...