Thursday, December 9, 2021
Home Lajme Verbëria për pushtet lindi koalicionin Levica

Verbëria për pushtet lindi koalicionin Levica

Aleanca për Shqiptarët, Alternativa dhe Besa kanë mbyllur sytë vetëm e vetëm për ta marrë pushtetin. Me veprime qorrazi kanë bërë që të ngjallin shumë shqetësime tek qytetarët për shkak të koalicionit me LEVICËN antishqiptare, shkruan opinionshqip.live

Levica qartë ka shprehur qëndrimet e saj anti shqiptare si në kuvend por edhe në emisione debative. Gjithashtu kjo parti i ka quajtur UÇK si Ushtri e cila ka bërë krime kundër njerëzimit.

Partitë shqiptare nuk i kanë përfillur këto të thëna e të bëma në dëm të shqiptarëve nga Levica dhe përsëri vetëm për ta siguruar një karrige në pushtet janë ulur dhe kanë bërë koalicion.

Shumë të revoltuar ndaj këtij koalicioni VMRO-ASH-AAA-BESA-LEVICA qytetarët nuk janë ndalur me reagime në rrjete sociale duke e quajtur kolicion i turpit dhe tradhëti ndaj shqiptarëve.

 

 

RELATED ARTICLES

Kompania ATS Group e afaristit Shefshet Demirovski shpallet kompani numër 1 me fitim në evenimentin TOP 100

Kompania ATS Group e afaristit Shefshet Demirovski shpallet kompania numër 1 me fitim në evenimentin e TOP 100 kompanive më të suksesshme e organizuar...

Kryediplomati Osmani pret në takim Lazim Destanin: Prioritet bashkëpunimi

Presidenti i nderit i Dhomës së Biznesit të Diasporës Shqiptare z. Lazim Destani ka zhvilluar një takim me ministrin e Punëve të Jashtme të...

Taravari pranon që shpif: Nuk kam dëshmi për Kastriotin

Sekretari gjeneral i Aleancës për Shqiptarët dhe kryetari i komunës së Gostivarit Arben Taravari në emisionin "Vetëm e Vërteta" ka pranuar se shpif për...

Most Popular

Kompania ATS Group e afaristit Shefshet Demirovski shpallet kompani numër 1 me fitim në evenimentin TOP 100

Kompania ATS Group e afaristit Shefshet Demirovski shpallet kompania numër 1 me fitim në evenimentin e TOP 100 kompanive më të suksesshme e organizuar...

Melisa e fillon mbarë me Bye

Melisa është me prejardhje nga Tirana por jeton dhe vepron në Gjermani. Ajo sjellë projektin e parë të titulluar Bye, është punuar nga Zzap...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...