Thursday, December 9, 2021
Home Lajme Arianit Hoxha kërcenonte Skender Rexhepi-Zejd

Arianit Hoxha kërcenonte Skender Rexhepi-Zejd

Ministri i bujqësisë Arjanit Hoxha në profilin e tij në Facebook ka kërkuar nga deputeti i Alternativës Skender Rexhepi-Zejd të tregojë popullatës se çfarë mbrojtje kërkojnë nga Qeveria aktuale, njofton Aktuale.mk.

Hoxha mes tjerash shkruante:

Soji dhe lloji i politikanëve që me çdo kusht mundohen të nënvlersojnë Lëvizjen BESA, ndërsa mbi 20 herë e përmendin Lëvizjen BESA në formë direkte apo indirekte tregon se edhe në gjumë kanë ankth nga Lëvizja BESA.

P.S. Tregoni popullatës sa herë brenda javës keni takuar me eksponent të shumicës parlamentare dhe çfar mbrojtje kërkoni nga Qeveria aktuale për veprimet që keni bërë gjatë qeverisjen e kaluar!?

RELATED ARTICLES

Kompania ATS Group e afaristit Shefshet Demirovski shpallet kompani numër 1 me fitim në evenimentin TOP 100

Kompania ATS Group e afaristit Shefshet Demirovski shpallet kompania numër 1 me fitim në evenimentin e TOP 100 kompanive më të suksesshme e organizuar...

Kryediplomati Osmani pret në takim Lazim Destanin: Prioritet bashkëpunimi

Presidenti i nderit i Dhomës së Biznesit të Diasporës Shqiptare z. Lazim Destani ka zhvilluar një takim me ministrin e Punëve të Jashtme të...

Taravari pranon që shpif: Nuk kam dëshmi për Kastriotin

Sekretari gjeneral i Aleancës për Shqiptarët dhe kryetari i komunës së Gostivarit Arben Taravari në emisionin "Vetëm e Vërteta" ka pranuar se shpif për...

Most Popular

Kompania ATS Group e afaristit Shefshet Demirovski shpallet kompani numër 1 me fitim në evenimentin TOP 100

Kompania ATS Group e afaristit Shefshet Demirovski shpallet kompania numër 1 me fitim në evenimentin e TOP 100 kompanive më të suksesshme e organizuar...

Melisa e fillon mbarë me Bye

Melisa është me prejardhje nga Tirana por jeton dhe vepron në Gjermani. Ajo sjellë projektin e parë të titulluar Bye, është punuar nga Zzap...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

Artisti Valentin Kuqi po bëhet gati të na sjellë një super baladë. Në fakt ai e kishte treguar se kjo këngë do të ishte...