Tuesday, November 30, 2021
Home Lajme Ku përfunduan miliona euro për bujqit, Levica kërkon llogari nga ministri Arjanit...

Ku përfunduan miliona euro për bujqit, Levica kërkon llogari nga ministri Arjanit Hoxha?

Partneri antishqiptar i Aleancës, Alternativës dhe Lëvizjes Besa, ‘LEVICA’ para pak ditësh ka ngritur akuza dhe dyshime se pikërisht ministri i Bujqësisë, Arjanit Hoxha ka harxhuar paratë, përkatësisht miliona euro të dedikuara për bujqit e vendit, shkruan tokasot.com

Nga ‘LEVICA’ përmes një shkrimi në rrjetet sociale e të cilat janë zyrtare gjithashtu ka pyetur ministrin  Arjanit Hoxha se çfarë marrëveshjeje kishte me mullixhitë dhe pse e njëjta asnjëherë nuk u bë zyrtare!?

Burimi: tokasot.com

RELATED ARTICLES

S’kanë të ndalur ofendimet e Aleancës ndaj Alternativës

Deri pak kohë më parë në koalicion në frontin e përbashkët opozitarë ndërsa tani situata ka ndryshuar mes dy partive shqiptare Alternativës dhe Aleancës...

Grubi – Geer: Kontesti me Bullgarinë të mbyllet sa më shpejtë, koha për datë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi sot ka pritur në takim ambasadorin e BE-së në...

Grubi – Kyuchyuk: Falenderim ndaj Bullgarisë për profesionalizmin dhe menaxhimin e situatës

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi i shoqëruar nga eurodeputeti Ilhan Kyuchyuk, ministri i Ekonomisë,...

Most Popular

S’kanë të ndalur ofendimet e Aleancës ndaj Alternativës

Deri pak kohë më parë në koalicion në frontin e përbashkët opozitarë ndërsa tani situata ka ndryshuar mes dy partive shqiptare Alternativës dhe Aleancës...

Grubi – Geer: Kontesti me Bullgarinë të mbyllet sa më shpejtë, koha për datë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi sot ka pritur në takim ambasadorin e BE-së në...

Grubi – Kyuchyuk: Falenderim ndaj Bullgarisë për profesionalizmin dhe menaxhimin e situatës

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi i shoqëruar nga eurodeputeti Ilhan Kyuchyuk, ministri i Ekonomisë,...

Nëntori i dy ushtrive dhe i pabarazisë ndërkombëtare

Kosova i ka pasur dy ushtri. Ushtrinë e popullit, UÇK-në. Dhe, pas shpalljes së pavarësisë, FSK-në, e cila sot shënon ditën e saj. Nesër,...